Považujete spinner za bezpečnú hračku? Pozrite sa, čo spôsobil malému chlapcovi

Považujete spinner za bezpečnú hračku? Pozrite sa, čo spôsobil malému chlapcovi Zdroj: Profimedia
Otec chcel urobiť synovi radosť a teraz to trpko ľutuje. Ak aj vaše deti fičia na spinneroch, možno budete po tejto skúsenosti ostražitejší.

Z drobnej hračky, ktorá mala pôvodne slúžiť ako antistresová pomôcka, sa stalo hotové šialenstvo, ktorému prepadli tak malé deti, ako aj tínedžeri. Fidget spinner, podobne ako gumičky na pletenie pred niekoľkými rokmi, spôsobuje deťom často až nebezpečnú závislosť, ale môže uškodiť aj horšie. 

Nebezpečné dôsledky

O tom, že spinner ani náhodou nie je úplne neškodná hračka, sa presvedčil aj John Harris, ktorý túto hračku kúpil svojmu synovi. Na internete našiel niekoľko trikov, ktoré chceli spolu vyskúšať. Namiesto zábavy však skončil s chlapcom na pohotovosti. Pri jednom z trikov sa spinner rozletel, rozpadol sa na malé kúsky a časť z neho vrazila do chlapcovej tváre. Obrovským šťastím v nešťastí bolo, že spinner nezasiahol napríklad chlapcove oko. 

Zdroj: Facebook/John Harris

Varovanie!

Otec sa rozhodol túto fotografiu zdieľať preto, aby varoval ostatných rodičov na nebezpečenstvo, ktoré táto na pohľad nevinná hračka môže spôsobiť. Konkrétne táto nehoda stala pri triku so stlačeným vzduchom.

Zdroj: Facebook/John Harris

Zdroj: todaydispatch.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:15 Krimi
05:45 Noviny TV JOJ
06:40 Delgo
05:15 KINOSÁLA
05:25 NOVÁ ZÁHRADA
06:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
05:15 Extrémna premena III.
06:40 Kutyil s.r.o. II.
07:20 NOVÁ ZÁHRADA
05:10 Lovci drakov
05:40 Hrdinovia z mesta
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:25 Švihák ajťák
08:10 Pozlátko Hollywoodu
09:45 Černí baroni