Považujete spinner za bezpečnú hračku? Pozrite sa, čo spôsobil malému chlapcovi

Považujete spinner za bezpečnú hračku? Pozrite sa, čo spôsobil malému chlapcovi Zdroj: Profimedia
Otec chcel urobiť synovi radosť a teraz to trpko ľutuje. Ak aj vaše deti fičia na spinneroch, možno budete po tejto skúsenosti ostražitejší.

Z drobnej hračky, ktorá mala pôvodne slúžiť ako antistresová pomôcka, sa stalo hotové šialenstvo, ktorému prepadli tak malé deti, ako aj tínedžeri. Fidget spinner, podobne ako gumičky na pletenie pred niekoľkými rokmi, spôsobuje deťom často až nebezpečnú závislosť, ale môže uškodiť aj horšie. 

Nebezpečné dôsledky

O tom, že spinner ani náhodou nie je úplne neškodná hračka, sa presvedčil aj John Harris, ktorý túto hračku kúpil svojmu synovi. Na internete našiel niekoľko trikov, ktoré chceli spolu vyskúšať. Namiesto zábavy však skončil s chlapcom na pohotovosti. Pri jednom z trikov sa spinner rozletel, rozpadol sa na malé kúsky a časť z neho vrazila do chlapcovej tváre. Obrovským šťastím v nešťastí bolo, že spinner nezasiahol napríklad chlapcove oko. 

Zdroj: Facebook/John Harris

Varovanie!

Otec sa rozhodol túto fotografiu zdieľať preto, aby varoval ostatných rodičov na nebezpečenstvo, ktoré táto na pohľad nevinná hračka môže spôsobiť. Konkrétne táto nehoda stala pri triku so stlačeným vzduchom.

Zdroj: Facebook/John Harris

Zdroj: todaydispatch.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

21:30 SUPER KARAOKE
22:25 Spackané plastické operácie IV.
23:25 Hawaii 5.0 VI.
20:35 MI-5: Vyššie dobro
22:55 Walking Dead V.
00:50 Californication - Orgie v Kalifornii VII.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
22:55 ŽREBOVANIE
21:30 Sam a Max
21:55 Zabi nudu! II.
22:00 Kúzlovanie
20:15 Pokrevní pouto
22:25 96 hodin
00:05 Posedlá zlem