Muž sa vyjadril k výzoru svojej ženy po pôrodoch: Toto potrebujú počuť všetky matky!

Muž sa vyjadril k výzoru svojej ženy po pôrodoch: Toto potrebujú počuť všetky matky! Zdroj: Facebook/Laura Mazza - Mum on the Run
Aj vás trápi nedokonalé telo po pôrode? Tieto slová by chcela počuť každá žena, ktorá sa stala matkou. Výstižné a krásne!

31-ročná Laura Mazza z Melbourne sa dotkla množstva ľudí po tom, ako zverejnila rozhovor s jej manželom. Ak nie ste spokojné so svojim telom po pôrode rovnako, ako ona, určite vás tieto slová potešia.

Laura zverejnila na Facebooku fotografiu svojho tela predtým, ako mala deti a fotografiu svojich kriviek po dvoch pôrodoch. „Toto už nie je to telo, do ktorého si sa zamiloval. Miloval si moje vypracované svalstvo, na bruchu a prsiach nebolo ani stopy po striách...“ priznáva sa mamička.

Zdroj: Facebook/Laura Mazza - Mum on the Run

“Postava, ktorú si miloval, krásne vyzerala v džínsoch. Teraz už nemôžem nakupovať v rovnakých obchodoch a väčšinou mám na sebe legíny. Tvoje telo zostalo rovnaké, moje sa tak veľmi zmenilo. Nie je to spravodlivé!“ dodala.

Zdroj: Facebook/Laura Mazza - Mum on the Run

Ako zareagoval jej manžel?

Odpoveď jej manžela bola jednoduchá, výstižná a krásna: 

“Áno, máš pravdu. Toto nie je to telo, do ktorého som sa zamiloval. Je to však telo, ktoré dalo život našim deťom. Telo, v ktorom rástli, telo, ktoré ich kŕmilo. Práve toto je to telo, ktoré milujem každý jeden deň. Nevedel som, čo je to skutočná láska, kým som nevidel a nezistil, čo všetko práve toto telo dokáže urobiť. Ďakujem ti za to!”

Zdroj: Facebook/Laura Mazza - Mum on the Run

“Máte dostatok času na to, aby ste postupne zhodili nadváhu a opäť mali pekné krivky. Ale teraz sú oveľa dôležitejšie momenty strávené s vašimi deťmi, užívajte si ich, a buďte pyšné na svoje postavy a na každý jeden nedostatok. Iba vy viete, že to všetko za to stálo!" dodáva na záver mamička, ktorá pomohla mnohým ďalším z celého sveta.

Zdroj: Facebook/Daily Mail

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

08:00 Rýchla rota Chipa a Dala
08:25 Rýchla rota Chipa a Dala
08:55 Simpsonovci XXVII.
07:35 NOVÁ ZÁHRADA
08:55 NA CHALUPE
10:15 NOVÉ BÝVANIE
07:00 Vtierka Sam
08:15 POLICAJTI V AKCII
09:05 POLICAJTI V AKCII
08:00 Okido I.
08:10 Viking Vicky
08:30 Máša a medveď III.
07:55 Americká Miss India
09:45 Bobule
11:30 Domácnost naruby