Čin tejto matky pobúril internet: Neuveríte, čo urobila svojej dvojročnej dcérke!

Čin tejto matky pobúril internet: Neuveríte, čo urobila svojej dvojročnej dcérke! Zdroj: youtube.com
Modelka, hviezda sociálnych sietí a fitnes fanatička Charity Grace nedávno šokovala svojich fanúšikov. Video, ktoré zverejnila na internete spoločne so svojou dcérou je naozaj nevídané.

Už na prvý pohľad vidieť, že Charity Grace patrí k tým matkám, ktoré sa o seba starajú. Má fit postavičku, dokonalý mejkap a krásne vlasy, ktorých farbu pravidelne mení. Na tom by nič nebolo, keby sa nerozhodla zafarbiť vlasy aj svojej len dvojročnej dcérke!

Zdroj: youtube.com

​„Už veľmi dlho ma prosila, aby som jej ich zafarbila na ružovo,“ priznala. Vo videu je celý postup, ako svojej dcérke zafarbila jej blonďaté vlásky. Práve kvôli spomínanej snímke sa na jej hlavu zniesla obrovská kritika. Viaceré ženy ju označili za ľahkovážnu a nezodpovednú, keď zafarbila vlasy len dvojročnému dieťaťu. Charity sa bránila tým, že išlo o vegánsku farbu bez chémie, ktorá je vhodná pre deti a že sa po pár dňoch sama vymyla.

Zdroj: youtube.com

​Isté je, že každá farba, ktorá vám zafarbí vlasy obsahuje látky, ktoré nie sú úplne neškodné. Najmä keď ide o malé deti, ktorým by sa mohla narušiť ich textúra. Dovolili by ste to svojim deťom?

Zdroj: Instagram

Zdroj: youtube.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

08:45 Káčerovo I.
09:10 Pat a Mat
09:25 NAŠI III.
08:45 NOVÁ ZÁHRADA
09:55 NA CHALUPE
11:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
08:30 Dr. Dokonalý
09:45 Áno, šéfe USA III.
10:35 Áno, šéfe! USA IV.
09:00 Hanička a Murko pre najmenších
09:05 Pat a Mat
09:15 Medzi nami zvieratkami
07:30 Nine
09:40 Nádech pro lásku
11:45 Útěk ze Sibiře