Čin tejto matky pobúril internet: Neuveríte, čo urobila svojej dvojročnej dcérke!

Čin tejto matky pobúril internet: Neuveríte, čo urobila svojej dvojročnej dcérke! Zdroj: youtube.com
Modelka, hviezda sociálnych sietí a fitnes fanatička Charity Grace nedávno šokovala svojich fanúšikov. Video, ktoré zverejnila na internete spoločne so svojou dcérou je naozaj nevídané.

Už na prvý pohľad vidieť, že Charity Grace patrí k tým matkám, ktoré sa o seba starajú. Má fit postavičku, dokonalý mejkap a krásne vlasy, ktorých farbu pravidelne mení. Na tom by nič nebolo, keby sa nerozhodla zafarbiť vlasy aj svojej len dvojročnej dcérke!

Zdroj: youtube.com

​„Už veľmi dlho ma prosila, aby som jej ich zafarbila na ružovo,“ priznala. Vo videu je celý postup, ako svojej dcérke zafarbila jej blonďaté vlásky. Práve kvôli spomínanej snímke sa na jej hlavu zniesla obrovská kritika. Viaceré ženy ju označili za ľahkovážnu a nezodpovednú, keď zafarbila vlasy len dvojročnému dieťaťu. Charity sa bránila tým, že išlo o vegánsku farbu bez chémie, ktorá je vhodná pre deti a že sa po pár dňoch sama vymyla.

Zdroj: youtube.com

​Isté je, že každá farba, ktorá vám zafarbí vlasy obsahuje látky, ktoré nie sú úplne neškodné. Najmä keď ide o malé deti, ktorým by sa mohla narušiť ich textúra. Dovolili by ste to svojim deťom?

Zdroj: Instagram

Zdroj: youtube.com

TV Program

20:35 INKOGNITO
21:50 INKOGNITO
23:00 Myšlienky vraha IV.
20:15 Plán úteku 2
22:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:20 V divočine s Bearom Gryllsom
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
21:35 Sam a Max
22:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
22:20 Požiarnik Sam X.
20:15 Pohanský král
22:15 Alibi na klíč
23:55 Všechny prachy světa