Čakáte dievčatko alebo chlapca? Pozrite si osvedčené rady od starých mám!

Čakáte dievčatko alebo chlapca? Pozrite si osvedčené rady od starých mám! Zdroj: Pinterest
Pohlavie dieťaťa viete zistiť aj pomocou rôznych signálov. Zistite, či čakáte chlapca alebo dievčatko.

Hoci v dnešnej dobe už môžete zistiť pohlavie vašeho dieťaťa, niektorí rodičia sa ešte stále chcú nechať prekvapiť. V iných prípadoch sa dieťa hrá hru na schovávačku a nechce ukázať svoje pohlavie. Tieto rady v minulosti používali naše mamy a babky. Budete prekvapené, ale fungujú.

Tehotenský apetít

Počas tehotenstva každá z vás určite prežívala nesmierne chute. Je to úplne normálne, pretože živíte nielen seba, ale aj svojho potomka. Podľa toho, na čo máte chuť, sa dá určiť aj pohlavie dieťaťa. Ak vyhľadávate sladkosti, bude to určite dievčatko. Ak máte chuť na kyslé a ostré jedlá, v brušku vám rastie chlapec.

Zdroj: Pinterest

Tvar brucha

Staré mamy vedeli presne určiť, čo čakáte už len pri pohľade na vás, respektíve na vaše bruško. Poloha brucha je veľmi dôležitá. Ak ho máte jemne vystrčené a špicaté, hovorí sa, že očakávate chlapca. Ak máte na druhú stranu brucho rozložené do strán a je oválne, naznačuje to, že sa môžete tešiť na dievčatko.

Test s prsteňom

Pamätáte si, ako ste sa hrali s prsteňom a zisťovali, aké pohlavie bude mať vaše dieťa. Nemôžeme posúdiť, či tento test platí na 100 percent, ale staré mamy ho používali. Kúzlo je v tom, že si prsteň zaviažete na niť a opýtate sa, aké pohlavie bude mať vaše dieťa. Ak sa začne točiť do kruhu, je to symbol pre chlapca. Ak sa bude pohybovať hore – dole, malo by ísť o dievčatko.

Zdroj: Pinterest

Kvalita pleti a vlasov

Je dobre známe, že ak máte v tehotenstve škaredú pleť plnú akné a zničené vlasy, čakáte dievčatko. Hovorí sa, že práve dievčatá kradnú mamám krásu. Na druhú stranu, ak žiarite a opeknela ste, môžete sa tešiť na chlapca.

Veľkosť pŕs

Každá žena má od prírody jedno väčšie prso ako to druhé. A podľa toho, ktoré máte väčšie a ťažšie v tehotenstve, zistíte pohlavie dieťaťa. Ak sa vám zdá, že váhu máte väčšiu v ľavom ňadre, očakávate chlapca. Ak je to naopak a váhu pociťuje na pravej strane, ide o dievča.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
07:55 Súdna sieň
09:10 POLICAJTI V AKCII
06:50 PÁLI VÁM TO
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40 Najkrajšie bývanie III.
06:35 Profesionáli
07:25 Panelák
09:00 Nákupné maniačky
06:50 Macko Uško
07:00 Rapotáčik
07:10 Agi Bagi
06:35 Pohledný mizera
08:15 Iluze lásky
10:05 Moje krásná učitelka