Bábätku s nôžkami ako cent nedávali šancu: Pozrite sa, ako vyzerá zázrak života!

Bábätku s nôžkami ako cent nedávali šancu: Pozrite sa, ako vyzerá zázrak života! Zdroj: Daily Mail/Mirror
Tento malý uzlíček prišiel na svet iba dva dni potom, čo je v Británii oficiálne povolený potrat. Napriek najhorším prognózam si Francesca svoj život vybojovala!

Manželom najskôr lekári povedali, že nebudú môcť splodiť dieťa prirodzenou cestou. Napriek tomu Victoria otehotnela a všetko vyzeralo v absolútnom poriadku až do 24.týždňa, kedy sa ich dcérka vypýtala na svet predčasne.

Malá bojovníčka

Mamičku pri komplikáciách pripravovali na najhoršie. Francesca Bradley-Curran sa narodila s pôrodnou váhou 625 gramov, ale nedýchala a nemala ani srdcový tep. Lekárom sa podarilo rýchlym zásahom bábätko oživiť a okamžite ho previezli na oddelenie intenzívnej novorodeneckej starostlivosti.

Zdroj: Daily Mail/Mirror

​Drobučká Francesca strávila v nemocnici niekoľko mesiacov. Bojovala so zápalom mozgových blán, sepsou, mala problémy s pľúcami, niekoľkokrát jej museli meniť krv, absolvovala laserovú operáciu očí a mala poškodené obličky. Napriek všetkému sa malé telíčko nevzdalo a pomaličky sa začali výsledky zlepšovať. Hoci dievčatko bude musieť byť pravidelne kontrolované, je veľká šanca, že neskôr nebude mať žiadne vážne následky a zdravotné komplikácie. Aj samotní lekári považujú jej život za skutočný zázrak!

Zdroj: Daily Mail/Mirror

​Konečne doma!

Po vyše 17-tich týždňoch strávených v intenzívnej starostlivosti lekárov si rodičia mohli odniesť svoje dievčatko domov, kde na ňu už netrpezlivo čakala jej staršia sestra. Šťastná a veľmi vďačná mamička, ktorá vie, že bez úžasnej starostlivosti lekárov by jej dcérka nežila, si na pamiatku nechala urobiť tetovanie. Vďaka nožičkám drobným ako cent, si bude navždy pripomínať zázrak života.

Zdroj: Daily Mail/Mirror

​Odtlačka drobučkej rúčky a nôžky s ňou bude navždy...

Zdroj: Daily Mail/Mirror

A toto je dievčatko, ktorému nedávali šance na život! Narodila sa iba 2 dni potom, ako je v Británii oficiálne povolený potrat...

Zdroj: Daily Mail/Mirror

​Viac fotografií malej bojovníčky nájdete v galérii:

Zdroj: Daily Mail/Mirror

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
07:55 Súdna sieň
09:10 POLICAJTI V AKCII
06:50 PÁLI VÁM TO
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40 Najkrajšie bývanie III.
06:35 Profesionáli
07:25 Panelák
09:00 Nákupné maniačky
06:50 Macko Uško
07:00 Rapotáčik
07:10 Agi Bagi
06:35 Pohledný mizera
08:15 Iluze lásky
10:05 Moje krásná učitelka