Desivý skutočný príbeh: MATKA predávala 5-ročnú dcéru na sex za alkohol

Desivý skutočný príbeh: MATKA predávala 5-ročnú dcéru na sex za alkohol Zdroj: Isifa
Zdôveriť sa s celoživotnou traumou takéhoto rázu, muselo byť mimoriadne náročné. Matka nechala mužov za peniaze znásilňovať svoju maličkú dcérku. My vám prinášame jej výpoveď.

Dnes 48-ročná Britka zažívala počas svojho detstva zverstvá, ktoré sa len tak neodpúšťajú.A a z ktorých ide skutočne mráz po chrbte. Vyrovnať sa so sexuálnym zneužívaním je náramne ťažké. Navyše, ak vás zradí ten, koho najviac milujete. Človek, ktorý vás má chrániť a dať za vás svoj vlastný život. Za peniaze ju mužom totiž predávala vlastná matka. Dokonca sa sexuálnemu zneužívaniu prizerala a keď deti kričali, prikryla im ústa...

Claire (48) sa rozhodla svoj otrasný príbeh rozpovedať až vtedy, keď jej matka zomrela. Napriek tomu, že svoju tvár chcela ponechať v anonymite, o príbeh sa podelila preto, aby upozornila na problematiku sexuálneho zneužívania detí. Mala vtedy len päť rokov, keď ju jej matka po prvý raz predala na sex dospelému mužovi. A teraz pozor: za 5 libier (cca 6 eur) alebo fľašu alkoholu!

Toto šialenstvo trvalo desať rokov. Aj keď dcéru vo veku sedem rokov matke odobrali a umiestnili do detského domova, matka si ju mohla brávať domov na víkendy. A počas nich znásilňovanie a zneužívanie pokračovalo. Skončilo sa to až vtedy, keď Claire v 15-stich utiekla z domu.

Claire (napravo) so svojou matkou ešte ako batoľa. Zdroj: Isifa

Smrť matky jej rozviazala jazyk

Ďalšie roky svojho života Claire o svojom temnom tajomstve mlčala. Jej život bol však zverstvami matky mimoriadne poznačený. Nikdy jej neodpustila. Navyše v 41-rokoch sa nervovo zrútila. Odvahu zdôveriť sa polícii nabrala až vtedy, keď jej matka v roku 2011 zomrela. Kontaktovala políciu a všetko im porozprávala. Nakoľko je jej matka mŕtva, polícia v tejto veci už nedokáže nič urobiť. No Claire konečne dokáže o svojom trápení hovoriť nahlas:

„Keď som sa dozvedela, že moja matka je mŕtva, smiala som sa. Možno to znie príšerne, no nedokážem nájsť slová, ktoré by opísali nenávisť a strach, ktorý cítim k žene, ktorá ma nútila robiť tieto príšerné veci. Mala som z nej príšernú hrôzu celý môj život. Ľutujem, že som nenašla odvahu zdôveriť sa polícii skôr – kým žila, pretože neexistuje horší, diabolskejší čin, ako keď matka predáva telo svojej vlastnej dcéry,“
hovorí o svojich pocitoch Claire.

Toto je žena, ktorá sa dokázala prizerať na sexuálne zneužívanie svojich dcér, ktoré sama iniciovala. Zdroj: Isifa

„Avšak až keď zomrela, pocítila som slobodu. Polícia s tým už nič neurobí, no cítim, ako mi padol kameň zo srdca, že som to konečne urobila. Ľudia neveriacky krútia hlavou a myslia si, že niečo také sa predsa určite nemôže na svete diať, ale som živým dôkazom toho, že to možné je. A chcem sa podeliť o svoj príbeh, aby som zachránila deti, ako som bola ja. Mala som len päť rokov! Moja sestra, Pauline, ktorú tiež nechala matka zneužívať, dokonca otehotnela. Mala 14 rokov a dieťa si chcela nechať. Matka ju donútila dať dieťa na adopciu,“ šokuje rozprávaním Claire.

Osudové stretnutie

„Keď som utiekla z domu, prespávala som na verejných toaletách. Nemala som inú možnosť. Musela som to urobiť, vedela som, že inak skončím ako moja sestra. Pomohol mi kamarát, taxikár, ktorý mi dovolil bývať u neho. Neskôr sme sa do seba zamilovali a keď som mala 19., vzali sme sa. Máme spolu šesť detí, ktoré sú pre mňa celým mojím svetom. Celý život som sa snažila byť dobrou mamou.."

"Keď som mala 41. rokov, zrútila som sa, pretože som stretla svoju neter – dieťa, ktorého sa moja sestra musela vzdať. O svojich biologických rodičoch som sa dozvedela veci, ktoré ma zložili," pokračuje vo svojom rozprávaní.

Claire má dnes s manželom 6 detí. "Sú môj život," hovorí. Zdroj: Isifa

"Dozvedela som sa, že matka bola tiež prostitútka, že nás predávala za 5 libier či za alkohol a mnohé veci, ktoré na mňa veľmi doľahli a ktoré ma celý život prenasledovali. Jediná pozitívna vec, ktorá z toho vzišla, bolo, že dieťa mojej sestry si adoptovali úžasní, milujúci ľudia, ktorí jej dali toľko lásky, koľko si zaslúžila,“ uzatvára svoj smutný príbeh Claire, ktorá dúfa, že podobné zverstvá sa podarí odhaliť skôr, než zničia život aj iným deťom...

O tom, ako my dospelí môžeme nesprávnymi rozhodnutiami zmeniť život deťom, je aj nasledujúce video: VIDEO: Ako môže vojna zmeniť život DIEŤAŤA. Aj toho vášho!

Zdroj: Isifa, Dailymail.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Dovidenia, stará mama!
10:25 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY
12:05 Americký prezident
09:05 NA CHALUPE
10:25 NOVÉ BÝVANIE
11:40 NOVÉ BÝVANIE
09:10 Áno, šéfe! USA V.
10:10 Áno, šéfe! USA V.
11:35 Učitelia v utajení
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido II.
09:55 Pomáda: Živě
12:15 Životy svatých 1/2
14:05 Příšerky pod hladinou