Vin Diesel vyvenčil dve staršie deti: Podobajú sa na svojho slávneho otca?

Vin Diesel vyvenčil dve staršie deti: Podobajú sa na svojho slávneho otca? Zdroj: Getty Images
Amerického herca, ktorého preslávil najmä film Rýchlo a zbesilo, sprevádzali na premiére Strážcov Galaxie 2 jeho rozkošné deti. Pozrite sa, ako vyrástli!

Vin Diesel nie je ženatý, ale s partnerkou Palomou Jimenez žije od roku 2008 a majú spolu už tri deti. Sexi herec si svoje súkromie stráži ako sa dá, svoje deti a najmä lásku k nim však netají. Práve naopak! Pozrite sa, ako sa filmový tvrďas mení v súkromí na starostlivého a milujúceho tatina.

Vin Diesel prepožičal svoj hlas v Strážcoch Galaxie 2 kultovému Grootovi. Na slávnostnú premiéru filmu zobral okrem svojej krásnej partnerky aj ich dve staršie deti - Haniu a Vincenta, ktorí si spoločnosť svojho slávneho ocka poriadne užili.

Zdroj: Getty Images

„Konečne som po dlhej dobe spravil film, na ktorý môžem vziať aj svoje deti,“ povedal Vin Diesel v rozhovore pre etonline.com.

Zdroj: Getty Images

Keď sa pozriete na jeho partnerku, krásnu mexickú modelku, je jasné, na koho sa všetky ich deti podobajú...

Zdroj: Profimedia

Na akcii chýbala iba najmladšia dcérka, ktorej dali meno po zosnulom kamarátovi, hercovi Paulovi Walkerovi. Pauline mu bude podľa jeho slov navždy pripomínať človeka, ktorého mal veľmi rád a s jeho odchodom sa nikdy nedokázal celkom vyrovnať.

49-ročný Diesel priznal, že to bol práve Paul Walker, ktorý ovplyvnil jeho názory a postoj k rodičovstvu. "Bol dôležitou súčasťou môjho prechodu do úlohy otca,” napísal nedávno na svojom facebooku.

Práve Walker bol jeden z mála priateľov, ktorý podporil jeho rozhodnutie zúčastniť sa pôrodu svojho prvého dieťaťa a je mu za to vďačný, pretože aj vďaka tým nádherným okamihom príchodu svojich detí na svet, k nim má ešte silnejšie puto.

Zdroj: Facebook/Vin Diesel

Zdroj: Facebook/Vin Diesel

​Úloha otca mu pristane dokonalo, čo poviete?

All love...

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on

Zdroj: Facebook/Vin Diesel

Zdroj: etonline.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:10 POLICAJTI V AKCII
05:45 Vyvolení - Dom snov
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40 Ochranca II.
05:30 POLICAJTI V AKCII
06:15 Profesionáli III.
06:55 Panelák
05:05 Robošváb
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:15 Asterix: Sídliště bohů
07:50 Švihák ajťák
09:35 Holka k sežrání