Vin Diesel vyvenčil dve staršie deti: Podobajú sa na svojho slávneho otca?

21.04.2017 06:00 Preženu.sk Relax
Vin Diesel vyvenčil dve staršie deti: Podobajú sa na svojho slávneho otca? Zdroj: Getty Images
Amerického herca, ktorého preslávil najmä film Rýchlo a zbesilo, sprevádzali na premiére Strážcov Galaxie 2 jeho rozkošné deti. Pozrite sa, ako vyrástli!

Vin Diesel nie je ženatý, ale s partnerkou Palomou Jimenez žije od roku 2008 a majú spolu už tri deti. Sexi herec si svoje súkromie stráži ako sa dá, svoje deti a najmä lásku k nim však netají. Práve naopak! Pozrite sa, ako sa filmový tvrďas mení v súkromí na starostlivého a milujúceho tatina.

Vin Diesel prepožičal svoj hlas v Strážcoch Galaxie 2 kultovému Grootovi. Na slávnostnú premiéru filmu zobral okrem svojej krásnej partnerky aj ich dve staršie deti - Haniu a Vincenta, ktorí si spoločnosť svojho slávneho ocka poriadne užili.

Zdroj: Getty Images

„Konečne som po dlhej dobe spravil film, na ktorý môžem vziať aj svoje deti,“ povedal Vin Diesel v rozhovore pre etonline.com.

Zdroj: Getty Images

Keď sa pozriete na jeho partnerku, krásnu mexickú modelku, je jasné, na koho sa všetky ich deti podobajú...

Zdroj: Profimedia

Na akcii chýbala iba najmladšia dcérka, ktorej dali meno po zosnulom kamarátovi, hercovi Paulovi Walkerovi. Pauline mu bude podľa jeho slov navždy pripomínať človeka, ktorého mal veľmi rád a s jeho odchodom sa nikdy nedokázal celkom vyrovnať.

49-ročný Diesel priznal, že to bol práve Paul Walker, ktorý ovplyvnil jeho názory a postoj k rodičovstvu. "Bol dôležitou súčasťou môjho prechodu do úlohy otca,” napísal nedávno na svojom facebooku.

Práve Walker bol jeden z mála priateľov, ktorý podporil jeho rozhodnutie zúčastniť sa pôrodu svojho prvého dieťaťa a je mu za to vďačný, pretože aj vďaka tým nádherným okamihom príchodu svojich detí na svet, k nim má ešte silnejšie puto.

Zdroj: Facebook/Vin Diesel

Zdroj: Facebook/Vin Diesel

​Úloha otca mu pristane dokonalo, čo poviete?

All love...

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on

Zdroj: Facebook/Vin Diesel

Zdieľaj článok na Facebooku

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:55 Miliónový nadhadzovač
15:50 NOVÁ ZÁHRADA
16:55 NA CHALUPE
13:05 Hoď svišťom II.
13:55 Kamarát do dažďa
15:30 Roborex
13:25 ČERT NIKDY NESPÍ
14:35 INKOGNITO
16:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja - ŠPECIÁL
13:40 Robošváb II.
14:05 Hovoriaca Kniha kúziel
14:30 Sherm a jeho mikróby
12:00 Loď lásky
13:45 Muž a jeho pes
15:25 Marie