Matka, ktorú preslávila závislosť od solária: Ako vyzerá dnes?

Matka, ktorú preslávila závislosť od solária: Ako vyzerá dnes? Zdroj: pinterest
Šialená Američanka Patricia sa pred piatimi rokmi postarala o poriadnu senzáciu. Otvorene sa vyznala zo závislosti od solária, ktoré navštevovala aj 20-krát za mesiac, a to niekoľko rokov! Ako vyzerá dnes?

Písal sa rok 2012, keď aj svet obletela správa o matke, ktorá sa výrazne líšila od ostatných. A to doslovne! Vyzerala totiž akoby ju niekto namazal hnedou farbou na topánky. Dôvod?

V mladosti bola kosť

Zdroj: pinterest

​Jej výrazná a nezdravá farba pleti bola výsledkom nadmerného opaľovania v soláriu. Takmer každý deň sa pod škodlivými UV lúčmi spaľovala na uhoľ, a dokonca vzniklo podozrenie, že k tomu priviedla aj svoju malú dcérku. Obvinenia sa našťastie nepotvrdili, ale Patricia bez okolkov riskovala svoje zdravie ďalej. Nepomohli jej varovania od doktorov, ani hrozba rakoviny kože....

Takto vyzerá dnes

Zdroj: twitter
Zdroj: twitter

​​Po tlaku verejnosti sa uvedomila a nakoniec s opaľovaním sekla. To však zamenila za inú závislosť - botox. Na injekcie chodí pravidelne každé tri mesiace a nevie si ich vynachváliť. „Čítala som o celebritách, ktoré si dávajú pichovať botox. Uvedomila som si, že by mi mohli dodať rovnaké sebavedomie, ako to robilo opaľovanie bez ničenia si pokožky,“ priznala v zahraničných médiách. Navyše skrášľovacími procedúrami chce napraviť škody, ktoré jej spôsobilo opaľovanie sa. Hoci bude mať 50 rokov, jej pokožka je vráskavá a celkovo pôsobí staršie.

Jej aktuálne fotky však svedčia o tom, že solária sa tak úplne nevzdala... Celkom šialené, čo poviete?

Zdroj: twitter

AKTUÁLNE NA JOJ.SK

Najnovšie správy

TV Program

13:25 ZLATÁ MASKA
15:05 Woody Woodpecker
17:10 Prázdniny Mr. Beana
13:35 Prepáč, si ženatý
15:50 Brácha za všechny peníze
17:45 Áno, šéfe! USA V.
13:35 Keď je pečenie umenie IV.
14:10 Keď je pečenie umenie IV.
14:45 ZÁCHRANÁRI
13:50 Volám sa Caillou V.
14:10 Medzi nami zvieratkami
14:20 Krtko
12:55 Věčně mladá
14:55 S tváří anděla
16:50 Maggie má plán