Šokujúci inzerát na slovenskom bazári: Týmto kúskom môžete niekomu pekne zavariť

Šokujúci inzerát na slovenskom bazári: Týmto kúskom môžete niekomu pekne zavariť Zdroj: Profimedia.sk
Na internete kúpite asi všetko. Vedeli ste však, že si tu bez problémov môžete objednať aj pozitívny tehotenský test?

Ľudia za vidinou rýchleho zárobku dokážu iným ponúknuť naozaj zvláštne veci. Pri niektorých inzerátoch sa človek pobaví. Predaj pozitívneho tehotenského testu k nim rozhodne neparí.

Jeden z najpopulárnejších internetových bazárov totiž ponúka aj takýto produkt. „Predám pozitívny tehotenský test, či už pre srandu alebo na iné účely. Klasický papierový test 15€. Kvalitnejší paličkový 20€,“ znel inzerát istej ženy, ktorá si chcela privyrobiť.

Zdroj: bazos.sk

​​Na prvý pohľad sa mi celá záležitosť zdala naozaj absurdná a myslela som si, že ide o vtip. Zrejme aj preto som predávajúcu kontaktovala s tým, že mám o jeden test záujem, no nie som si úplne istá, či je to dobrý nápad. Tiež som od neznámej ženy, údajne z Michaloviec, chcela zistiť, či som jedna z mála, ktorá o test prejavila záujem. O pár dní neskôr mi prišla od nej odpoveď: „Dobrý deň, samozrejme, je to úplne v poriadku. V zahraničí je to už bežný biznis, len u nás sa to troška berie stále ako tabu,“ bez okolkov ma nabádala na kúpu.

Zdroj: Profimedia.sk

​Keď som od ženy ďalej vyzvedala, ako rýchle vie test poslať, netrvalo dlho a prišla mi odpoveď. „No viem vám ho poslať hneď zajtra, ak by ste mala záujem. Môžeme sa dohodnúť na dobierke, alebo platbou vopred na účet. Tak či už pre srandu alebo z nejakej pomsty...to už je každej súkromná vec,“ dodala žena.

Zarážajúce na tom je, že predávajúcej bolo úplne jedno, komu a za akým účelom by test predala. Jediná podstatná vec pre ňu bola, či dostane svoje peniaze. Predajom by si aj celkom slušne zarobila. Prúžkový test totiž bežne kúpite za 1,50 eur a paličkový za 2.60 eur.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

15:50 NOVÁ ZÁHRADA
16:50 NA CHALUPE
17:50 NOVÉ BÝVANIE
16:30 Amerika má talent XII.
18:25 Amerika má talent XII.
19:35 ŽREBOVANIE
15:55 VŠETKO ČO MÁM RÁD
18:00 Vraždy v Midsomeri X.
20:10 Myšlienky vraha IV.
16:45 Príbehy vreckových dráčikov
17:00 ZáchranáRik
17:05 Altair v Hviezdnom kráľovstve
15:25 Pinocchio
17:00 Soukromé očko
18:35 Okruh