Seriál Ženatý so záväzkami oslavuje 30 rokov: Ako sa zmenila rodinka Bundovcov?

Seriál Ženatý so záväzkami oslavuje 30 rokov: Ako sa zmenila rodinka Bundovcov? Zdroj: Pinterest
Spomínate si na svojskú rodinku Ala Bundu? Obľúbený sitkom úspešne odštartoval prvú epizódu pred 30-timi rokmi. Ako vyzerajú jej hlavní predstavitelia dnes?

Pohodový predávač topánok Al Bunda, uštipačná manželka Peggy, hlúpa, ale krásna dcéra Kelly a nadržaný syn Bud. Netypická americká rodinka si získala srdcia miliónov fanúšikov a po seriáli Simpsomovci bol druhý najdlhšie vysielajúci sa sitkom stanice FOX. Bundovci sa natáčali až 10 rokov a od jej štartu tento rok ubehne 30 rokov.

Ed O´Neil (Al Bunda)

Ed O´Neil Ed O´Neil Zdroj: Pinterest

​Hlava rodiny Bundovcov bol aj srdcom seriálu. Od pohodového Ala Bundu nemal herec Ed O´Neil ďaleko. Štáb ho označil za veľmi priateľského a príjemného človeka. V súčasnosti má obľúbený Al už 70 rokov, ale do hereckého dôchodku sa len tak nechystá ísť. Momentálne hrá v úspešnom sitkome Moderná rodina, za ktoré berie jednu cenu za druhou. Ed je šťastne ženatý už 30 rokov s herečkou Catherine Rusoff, s ktorou sa spoznal počas natáčania Ženatý so záväzkami. Spolu majú 2 dcéry. Okrem nich je pyšný na svoj čierny pás z bojových umení.

Katey Sagal ( Peggy Bunda)

​Uštipačnú a večne lenivú manželku Peggy Bundovú stvárnila herečka Katey Sagal. Katey oslávi tento rok 65 rokov, no stále sa môže popýšiť dokonalou postavou a mladým výzorom. Napriek tomu, že seriálová Peggy vydržala pri jednom manželovi, jej predstaviteľka je už štvrtýkrát vydatá. Katey sa môže tešiť z dvoch detí. Jedno jej donosila náhradná matka. Rozhodla sa tak potom, ako herečka prišla o druhé dieťa. Okrem hrania, jej posledná úloha bola v populárnom seriáli Synovia anarchie, sa venuje spevu. Katey bola vokalistkou slávneho Boba Dylana.

Christina Applegate (Kelly Bunda)

Christina Applegate Christina Applegate Zdroj: Pinterest

​Potom, ako stvárnila krásnu, ale úplne hlúpu dcéru Ala Bundu Kelly, sa herečke Christine Applegate otvorili dvere aj do filmu. Zahrala si napríklad v snímkach Jednoducho sexi po boku Cameron Diaz alebo Letuška 1.triedy s Gwyneth Paltrow, najnovšie žiari v komédii Matky na ťahu. Christina sa tiež objavila v sitkome Priatelia, kde stvárnila sestru Rachel Green. Aj keď sa objavila ako postava len pár častí, za svoj výkon získala cenu Emmy. Krásna herečka napriek tomu, že má už 45 rokov, vyzerá úžasne. Málokto by povedal, že prekonala rakovinu pŕs. A to v nej podnietilo, aby sa začala angažovať vo viacerých charitatívnych projektoch. Od roku 2008 je partnerkou hudobníka Martyna LeNoble, s ktorým má dcéru Sadie Grace.

David Faustino (Bud Bunda)

David Faustiano David Faustiano Zdroj: Pinterest

​Mladého nadržaného tínedžera Buda stvárnil herec David Faustino. Faustinov osobný život však nebola žiadna komédia a poznačila ho rodinná tragédia. Počas natáčania seriálu mu tragicky zomrela obľúbená sestra. Okrem toho mu stroskotalo manželstvo. Aj preto sa mladý herec potýkal s drogami. Kvôli nelegálnemu držaniu marihuany a výtržníctva ho v roku 2007 zatkli. Faustino absolvoval niekoľko liečební. V súčasnosti sa 42-ročný herec teší z dvojročnej dcérky Ava Marie a pracuje v rádiu.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:10 POLICAJTI V AKCII
05:45 Vyvolení - Dom snov
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40 Ochranca II.
05:30 POLICAJTI V AKCII
06:15 Profesionáli III.
06:55 Panelák
05:05 Robošváb
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:15 Asterix: Sídliště bohů
07:50 Švihák ajťák
09:35 Holka k sežrání