Pamätáte si na krásavca Romualda z rozprávky Fantaghiro? Padne vám sánka, keď uvidíte ako vyzerá teraz!

Pamätáte si na krásavca Romualda z rozprávky Fantaghiro? Padne vám sánka, keď uvidíte ako vyzerá teraz! Zdroj: Pinterest
Kto by si nepamätal krásneho princa Romualda, do ktorého boli mnohé ženy zaľúbené? Jedna z najpopulárnejších rozprávok má už 25 rokov a jej predstaviteľ sa viditeľne zmenil. K dobrému či zlému?

Rozprávka o princeznej Fantaghiro sa točila v roku 1991 a prepadlo jej nejedno dieťa či tínedžer. Jedným z hlavných dôvodov bol hlavne charizmatický princ Romualdo so zasnívaným pohľadom. Jeho predstaviteľom bol taliansky herec Kim Rossi Stuart, ktorý prednedávnom oslávil 47 rokov. Ako vyzerá teraz?

Môžeme povedať, že vám padne sánka. Aj keď herec už dávno nevyzerá ako zasnívaný princ z populárnej rozprávky, stále vyzerá veľmi dobre. Jemné šediny, upravené strnisko a športová postava dáva Talianovi šmrnc, charizmu a sexepíl.

Takto sa zmenil rozprávkový Romualdo. Takto sa zmenil rozprávkový Romualdo. Zdroj: Pinterest

​Kim Rossi Stuart sa po konci rozprávky nestratil. Popularitu kritikou a fanúšikov si získal rôznymi talianskymi snímkami ako boli Policemen, Senza pelle alebo Romanzo Criminale. Neskôr si vyskúšal aj réžiu, ktorej sa momentálne venuje už viac ako hraniu.

Herec zmužnel, ale zasnívané oči mu ostali. Herec zmužnel, ale zasnívané oči mu ostali. Zdroj: Profimedia

​Pred 11-timi rokmi mal krásny Talian vážnu autonehodu, ktorá skončila viacerými zlomeninami. Našťastie v súčasnosti je už v poriadku a okrem úspešnej kariéry sa teší aj z rodiny. Je ženatý s herečkou Ilariou Spadou, s ktorou má päťročného syna Ettoreho.     

Kim Rossi Stuart s životnou láskou. Kim Rossi Stuart s životnou láskou. Zdroj: Pinterest

  

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:10 POLICAJTI V AKCII
05:45 Vyvolení - Dom snov
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40 Ochranca II.
05:30 POLICAJTI V AKCII
06:15 Profesionáli III.
06:55 Panelák
05:05 Robošváb
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:15 Asterix: Sídliště bohů
07:50 Švihák ajťák
09:35 Holka k sežrání