Hviezda komédie Sám doma šokoval: Dlhé vlasy a vychudnutý na kosť

Hviezda komédie Sám doma šokoval: Dlhé vlasy a vychudnutý na kosť Zdroj: Profimedia.sk
Macaulay Culkin sa úplne stiahol z verejného života a žije si život tak, ako mu vyhovuje. Aktuálny pohľad na niekdajšiu detskú hviezdu nie je dvakrát vábny.

Culkin zažiaril v 90. rokoch vo viacerých komédiách. Napokon film Sám doma patrí na Slovensku medzi tie najpopulárnejšie, ktoré sa v čase Vianoc vysielajú na našich obrazovkách. Hoci mal herec našliapnuté na super kariéru a stal sa najúspešnejšou detskou hviezdou, nestalo sa.

Zdroj: youtube.com

Zdroj: youtube.com

Je to už takmer desať rokov, čo sám nedal žiadny rozhovor a jeho skutočný život je zahalený tajomstvom. Objavili sa informácie, že prepadol drogám, že je chorý, keďže veľmi schudol... Až v lete tohto roka sa jednému zahraničnému novinárovi podarilo s hercom skutočne stretnúť. Culkin väčšinu času žije vo Francúzsku, kde má ako-tak pokoj od paparacov, ktorí ho v rodnej Amerike neustále prenasledovali. Ak je v New Yorku, tak z bytu vychádza väčšinou len nad ránom, kedy ho nikto neotravuje. A čo robí? Dokopy nič. Presnejšie, robí práve to, čo sa mu zachce. O návrat na filmové plátna vraj herec nemá záujem, hrá v kapele a to mu úplne stačí. Každopádne, pohľad na kedysi chutného filmového blondiačika Kevina dnes nie je až taký príjemný...

Zdroj: Profimedia.sk

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
10:35 Okido I.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor