Party po Oscaroch: Zaľúbenci Justin Timberlake a Jessica Biel žiarili najviac!

01.03.2016 11:47 Preženu.sk Relax
Party po Oscaroch: Zaľúbenci Justin Timberlake a Jessica Biel žiarili najviac! Zdroj: Profimedia
Po slávnostnom odovzdávaní Oscarov sa už tradične koná veľkolepá party, kde sa celebritní hostia zvyknú poriadne odviazať. Zábavu si nenechali ujsť ani manželia Timberlakeovci.

Párty po Oscaroch Vanity Fair v Beverly Hills si vychutnal aj Justin Timberlake so svojou krásnou manželkou Jessicou Biel.

Pomerne čerství rodičia si odbehli od svojho synčeka Silasa a všetkým prítomným ukázali, ako vyzerá šťastný manželský život.

Dvojica si večer užila naplno a po celý čas si prejavovali vzájomnú lásku a náklonnosť. No povedzte, nie sú dokonalí?

Perfektne zladení

Jessica Biel je krásna žena a pár kíl navyše jej len pridáva na ženskosti a sexepíle. Decentné šaty Zuhair Murad v trblietavo sivom prevedení jej sadli absolútne dokonalo. Jemná vizáž a voľne rozpustené vlasy boli pre čerstvú mamičku rovnako dobrou voľbou. Justin Timberlake nechal svoju polovičku vyniknúť a zvolil čierny lesklý oblek, ktorý je na takúto príležitosť ideálny.

Zdroj: Profimedia

Takto vyzerá láska

Justin a Jessica boli na party absolútne uvoľnení, spontánni a neustále si prejavovali lásku. Nechýbali zaľúbené pohľady, dotyky aj veľa smiechu. Je vidieť, že im to klape a malý synček Silas ich vzťah iba posilnil. Keďže Jessica mala šaty s dlhou vlečkou, nevyhla sa ani drobným milým trapasom. Pohotový Justin však svoju manželku zachránil, a šaty jej nadvihol.

Zdroj: Profimedia

Prominentní manželia si užili prvú veľkú akciu od narodenia ich synčeka na výbornú. Viacerí hostia sa zhodli, že boli skutočnou ozdobou slávnostného večera nielen svojím výzorom, ale najmä správaním. Držíme palce, nech im to vydrží aj naďalej!

Zdroj: Profimedia

Krásnu Jessicu Biel môžete vidieť v sobotu večer vo filme Krajina zatratených. Nenechajte si ho ujsť o 22:35 na PLUS-ke.

Zdieľaj článok na Facebooku

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:10 Noviny TV JOJ
05:55 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
05:25 Nové bývanie
05:55 Štyri svadby IV.
06:40 Štyri svadby IV.
05:20 UHÁDNI MÔJ VEK
05:55 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA
06:35 Panelák
05:00 Robošváb II.
05:20 Hovoriaca Kniha kúziel
05:45 Sherm a jeho mikróby
05:40 Paříži miluji tě
07:45 Angelika
09:40 Angele a Tony