Neuveriteľná premena Jacoba z Twilightu: Toto ste o sexi hercovi netušili!

Neuveriteľná premena Jacoba z Twilightu: Toto ste o sexi hercovi netušili! Zdroj: Profimedia
Aj takto kedysi vyzeral slávny filmový vlk Jacob z Twilightu, ktorý si v prvom filme zahral už v 13-tich rokoch. Prečítajte si o ňom ďalšie zaujímavosti, ktoré vás prekvapia!

Taylor Lautner sa úlohou urasteného vlkolaka Jacoba Blacka stal idolom mnohých dievčat. Za svalnatou postavou, ktorú mu závidí aj herecký kolega Robert Pattinson, sú však hodiny trénovania a šport, ktorému sa sexi herec venuje od útleho detstva..

20 zaujímavostí o Taylorovi Lautnerovi

1. Jeho celé meno je Taylor Daniel Lautner. Prostredné – Daniel má po svojom otcovi.

2.  Pre herectvo sa rozhodol sám. Ako 7-ročný neuspel na konkurze do reklamy, ale filmový svet mu tak učaroval, že nahovoril rodičov, aby mu pomohli uspieť. Rodina sa kvôli nemu dokonca presťahovala do Los Angels.

Zdroj: Pinterest/Facebook/Taylor Lautner
3. Prvú väčšiu filmovú úlohu získal ako 13-ročný. V roku 2005 si zahral vo filme Dobrodružstvá Žraločáka a Lávovky. Obrovský úspech a zvrat v kariére mu však priniesol až Twilight.

4. 24-ročný Taylor má niekoľko hereckých vzorov. Obdivuje Toma Cruisea, Denzla  Washingtna, aj Brada Pitta. Priznal, že by si rád zahral napríklad aj s Mattom Damonom alebo Markom Walhberkom.

5. Obdivuje herečku Jessicu Albu, Kristen Stewart je jeho dobrá kamarátka a momentálne vraj aj viac. Vraj už pri natáčaní bola medzi nimi neuveriteľná chémia.

Zdroj: Pinterest/Facebook/Taylor Lautner
6. Hoci trávi hodiny v posilňovni, miluje dobré jedlo. Ak by ste ho chceli ohúriť, určite zaberie poriadny steak a k jeho obľúbeným patrí mexická a čínska kuchyňa.

7. Jeho najobľúbenejšie zviera je pes, nie je však milovníkom veľkých plemien. Doma má fenku Maltézského psíka.

8. Je veľkým fanúšikom hip-hopu, často počúva aj Black Eyed Peas či Outkast.

9. Od 6-tich rokov sa venuje karate. Čierny pás získal v 11-tich rokoch a pre svoju krajinu vybojoval ako junior 3 zlaté medaily. Okrem karate má rád aj futbal a baseball.

Zdroj: SITA/Chris Pizzello
10. Jeho obľúbenou farbou je blankytná modrá, ktorá ho vraj ukludňuje.

11. Jeho najväčšou fanynkou je mladšia sestra Makena.

12. Rád relaxuje pri televízii. Bavia ho programy ako American Idol alebo reality show s Donaldom Trumpom, kde víťazovi pomôže, ako zbohatnúť.

13. Rovnako ako filmový Jacob, aj Taylor miluje ľudí a spoločnosť a nie je rád sám.

14. Na svojej postave musel poriadne makať. Kvôli sexi odhaleným scénam denne posilňoval a pil litre proteínových nápojov. Pribral takmer 15 kíl svalovej hmoty.

15. Keď ho uvidel Robert Pattinson pri natáčaní bez trička, závidel mu jeho svalnatú postavu. Dokonca si myslel, že pri ňom nebude mať šancu a vyhodia ho.

16. Predtým, ako dostal svoj job snov, ktorý mu zabezpečil množstvo ďalších filmových úloh, netušil, že existuje nejaká kniha Twilight, pritom to bol v tej dobe svetoznámy bestseller.

17. Už na základnej škole bol neprehliadnuteľný, vďaka žiarivo bielym zubom získal ocenenie za najkrajší úsmev.

Zdroj: Profimedia
18. V roku 2010 obsadil v zozname "50 naj sexi mužov roka“ druhé miesto.

19. Kvôli množstvu filmových ponúk sa vzdal načas školy, ale plánuje sa ďalej vzdelávať. Taylor by chcel študovať psychológiu.

20. Korene jeho pôvodu siahajú do Francúzska, Holandska a Nemecka. Medzi svojimi predkami má aj indiánov z kmeňov Ottawa a Potawatomi, po ktorých má pravdepodobne svoj exotický zjav.

Nenechajte si ujsť sexi Taylora Lautnera vo filme Tracers - Najrýchlejší lupiči. Už dnes večer o 20:35 na PLUS-ke.

Zdroj: Mirror.co.uk, people.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:55 Noviny TV JOJ
06:40 Krimi
07:25 Noviny TV JOJ
06:15 Ninja Factor USA IV.
07:00 Simpsonovci XVI.
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:20 TOP STAR
05:35 Nákupné maniačky
06:20 TIPOS INFO
05:20 Robošváb II.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
07:00 Maradona
08:45 Vánoční srdce
10:15 Phoebe v říši divů