Je to vôbec ona? Eva žiarila na červenom koberci, teraz chodí zamaskovaná

Je to vôbec ona? Eva žiarila na červenom koberci, teraz chodí zamaskovaná

Je to jej nový imidž, alebo sa len maskuje? Takto „vyparádenú“ bývalú Bond girl zachytili paparazzi na londýnskom letisku.

Len pred pár dňami sa konalo prestížne podujatie Zlatý Glóbus, kde medzi inými herečkami zaujala aj 35-ročná Eva Green.

Na červenom koberci doslova žiarila v zlatej luxusnej róbe Elie Saab.

K výrazným šatám, ktoré boli samé o sebe šperkom už nepridala žiadne iné ozdoby a urobila dobre. S rozpustenými vlasmi a výrazným červeným rúžom vyzerala dokonalo!

Zdroj: Profimedia

Iba dva dni po slávnostnej udalosti herečku paparazzi „načapali“ pri príchode na letisko vo veľmi zvláštnom outfite. Francúzska kráska sa pravdepodobne snažila cestovať inkognito, ale trošku jej to nevyšlo.

Zdroj: Profimedia
Tento mierne strašidelný look by sa dal nazvať „boho-hippie-chic style“, alebo jednoduchšie – Eva sa poriadne dogabala! Ale nevadí, veď nie každý deň je nedeľa...

Jedno z Bondových dievčat

Eva Green sa dostala do povedomia najmä v roku 2006, keď si zahrala Bond girl vo filme Casino Royale po boku Daniela Craiga. Krásna herečka rozhodne nepatrí medzi hanblivky, pred kamerami sa už niekoľkokrát ukázala v plnej kráse. So žhavými a úplne nahými scénami majú skúsenosti aj ďalšie Bond girl. Vyzliekla sa Jane Seymour, Denise Richards, Sophie Marceau či Halle Berry. Nuž, ten Bond si vie vyberať...

Zdroj: Profimedia

Eva Green stvárnila hlavnú ženskú postavu v historickom filme Kráľovstvo nebeské, ktoré môžete sledovať už dnes o 20:35 na PLUS-ke. Hlavného mužského hrdinu si zahral Orlando Bloom, vo vedľajších úlohách sa predstavili aj Liam Neeson, Jeremy Irons či Edward Norton.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:55 Noviny TV JOJ
06:40 Krimi
07:25 Noviny TV JOJ
06:15 Ninja Factor USA IV.
07:00 Simpsonovci XVI.
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:20 TOP STAR
05:35 Nákupné maniačky
06:20 TIPOS INFO
05:20 Robošváb II.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
07:00 Maradona
08:45 Vánoční srdce
10:15 Phoebe v říši divů