Je to vôbec ona? Eva žiarila na červenom koberci, teraz chodí zamaskovaná

14.01.2016 11:32 Preženu.sk Relax

Je to vôbec ona? Eva žiarila na červenom koberci, teraz chodí zamaskovaná

Je to jej nový imidž, alebo sa len maskuje? Takto „vyparádenú“ bývalú Bond girl zachytili paparazzi na londýnskom letisku.

Len pred pár dňami sa konalo prestížne podujatie Zlatý Glóbus, kde medzi inými herečkami zaujala aj 35-ročná Eva Green.

Na červenom koberci doslova žiarila v zlatej luxusnej róbe Elie Saab.

K výrazným šatám, ktoré boli samé o sebe šperkom už nepridala žiadne iné ozdoby a urobila dobre. S rozpustenými vlasmi a výrazným červeným rúžom vyzerala dokonalo!

Zdroj: Profimedia

Iba dva dni po slávnostnej udalosti herečku paparazzi „načapali“ pri príchode na letisko vo veľmi zvláštnom outfite. Francúzska kráska sa pravdepodobne snažila cestovať inkognito, ale trošku jej to nevyšlo.

Zdroj: Profimedia
Tento mierne strašidelný look by sa dal nazvať „boho-hippie-chic style“, alebo jednoduchšie – Eva sa poriadne dogabala! Ale nevadí, veď nie každý deň je nedeľa...

Jedno z Bondových dievčat

Eva Green sa dostala do povedomia najmä v roku 2006, keď si zahrala Bond girl vo filme Casino Royale po boku Daniela Craiga. Krásna herečka rozhodne nepatrí medzi hanblivky, pred kamerami sa už niekoľkokrát ukázala v plnej kráse. So žhavými a úplne nahými scénami majú skúsenosti aj ďalšie Bond girl. Vyzliekla sa Jane Seymour, Denise Richards, Sophie Marceau či Halle Berry. Nuž, ten Bond si vie vyberať...

Zdroj: Profimedia

Eva Green stvárnila hlavnú ženskú postavu v historickom filme Kráľovstvo nebeské, ktoré môžete sledovať už dnes o 20:35 na PLUS-ke. Hlavného mužského hrdinu si zahral Orlando Bloom, vo vedľajších úlohách sa predstavili aj Liam Neeson, Jeremy Irons či Edward Norton.

Zdieľaj článok na Facebooku

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:10 Noviny TV JOJ
05:55 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
05:25 Nové bývanie
05:55 Štyri svadby IV.
06:40 Štyri svadby IV.
05:20 UHÁDNI MÔJ VEK
05:55 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA
06:35 Panelák
05:00 Robošváb II.
05:20 Hovoriaca Kniha kúziel
05:45 Sherm a jeho mikróby
05:40 Paříži miluji tě
07:45 Angelika
09:40 Angele a Tony