5 efektívnych diét, vďaka ktorým schudli krásne celebrity: Poznáte ich?

14.12.2015 14:01 Preženu.sk Relax
5 efektívnych diét, vďaka ktorým schudli krásne celebrity: Poznáte ich? Zdroj: profimedia
Aj slávne hviezdy sú len ľudia z mäsa a kostí. Zákonite priberajú, ak sa dostatočne nepohybujú, alebo sa nestravujú zdravo. Majú však finty, ktoré zaberajú!

Neveríte tomu, že slávne hviezdy dokážu schudnúť len vďaka tomu, že narazili na zázračnú diétu? Často sú za tým veľké odopierania a hodiny driny v posilňovni. Cez to všetko je dobré sa na triky celebrít pozerať objektívne a brať ich ako jednu z možných inšpirácií pri chudnutí. Takto ich opísali na webe Vesperblack.com.

1. Faktor päť – Eva Mendes

Eva Mendes verí diéte, podľa ktorej sa má jesť 5-krát denne tak, aby každé jedlo obsahovalo päť zložiek: bielkoviny, nenasýtené tuky, vlákninu, sacharidy a nejaký nápoj bez obsahu cukru. Okrem toho je potrebné päťkrát do týždňa cvičiť. Naopak je povolené si jeden deň v týždni dopriať aj niečo, čo človek miluje, aj keď to nie je diétne. Herečka tvrdí, že vďaka tejto metóde schudla za dva mesiace sedem kíl.

Zdroj: Profimedia.sk

2. Beyoncé Knowles - Javorový sirup

Môže to znieť divne, ale Beyoncé Knowles tvrdí, že schudla skoro desať kíl vďaka javorovému sirupu. Počas tejto kúry, ktorá trvá 10 dní, sa nič iné nesmie jesť – len kokteil z javorového sirupu, kajenského korenia, citrónovej šťavy a vody. Je pravda, že kajeneské korenie  môže urýchliť spaľovanie, ale tu musíme povedať, že je to drastická diéta. Čo asi nie je úplne najzdravšia verzia.

Zdroj: Profimedia.sk

3. Holistický detox - Kate Moss

Zlé jazyky by mohli tvrdiť, že modelka Kate Moss je štíhla vďaka zlej životospráve a kokaínu, ale ona sama tvrdí niečo iné – zázrak sa podľa nej volá holistická detoxikačná diéta, vďaka ktorej za tri dni zhodila skoro päť kilogramov. Mohla si vybrať len z pevného daného zoznamu potravín, na ktorom však nechýba ani červené mäso, orechy a čaj. Jeden z princípov tkvie v tom, že musíte jedlo pred prehĺtaním desaťkrát rozžuvať.

Zdroj: Profimedia.sk

4. Hamptonská diéta - Sarah Jessica Parker

"Schudla som sedem kilogramov vďaka tejto diéte", tvrdí herečka Sarah Jessica Parker – kúzlo diéty tkvie v tom, že človek nekonzumuje vôbec žiadne priemyselne spracované jedlo a miesto toho si vyberá surové ovocie či zeleninu, orechy a pečie si čerstvé ryby. Už len toto vám zaručí, že toho menej skonzumujete.

Zdroj: Profimedia.sk

5. Trojhodinová diéta - Jessica Biel

Herčka Jessica Biel tvrdí, že postavu do plaviek môžete doladiť vďaka trojhodinovej diéte – čo je trochu skresľujúci názov pre diétu. Znamená to, že je potrebné konzumovať každé tri hodiny, čo zabráni tomu, aby vás prepadali nezvládnuteľné chute. Porcie by samozrejme mali byť menšie.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: prozeny.blesk.cz

AKTUÁLNE NA JOJ.SK

Najnovšie správy

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:40 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
05:30 Profesionáli VII.
06:05 NAŠI IV.
06:30 POLICAJTI V AKCII
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:35 Ohňostroj lásky
07:10 Příběh Wendella Bakera
09:05 2 dny v Paříži