Krásne! Chlapec si nechal narásť vlasy: Konečne pomohol deťom s rakovinou!

04.06.2015 17:28 Preženu.sk Relax
Krásne! Chlapec si nechal narásť vlasy: Konečne pomohol deťom s rakovinou! Zdroj: Daily Mail.co.uk
Mal iba 6-rokov, keď si uvedomil, že niektoré deti sú choré a nemajú vlasy. Christian si preto nechal narásť vlasy a chcel chorým deťom pomôcť. Po dvoch rokoch sa mu tento sen splnil.

Deti sú úžasné stvorenia, pretože sa riadia citom, čo už dospelí nedokážu. Malého Christiana zasiahlo, že niektoré deti majú rakovinu a nemôžu mať preto vlasy. Ale vedel, že im môže darovať tie svoje...

Zdroj: Daily Mail.co.uk


Christian McPhilany z Melbourne mal presne šesť rokov, keď sledoval reklamu, ktorá mu zmenila život na dva roky. Reklama liečebnej a výskumnej inštitúcie  St. Jude Children’s Research  ho motivovala natoľko, že sa rozhodol nechať si narásť dlhé vlasy. Okolie a najmä deti sa mu však posmievali. Keď pochopili, prečo vyzerá ako dievča, ostali v nemom úžase a následne sa mu  ospravedlnili.

Zdroj: Daily Mail.co.uk


Znášal posmešky a dokonca aj šikanu. Nebolo to jednoduché, pre neho a ani pre jeho rodinu. Jeho rovesníci sa z neho smiali a nadávali mu, že vyzerá ako dievča. Dokonca niektorí rodinní príslušníci chceli zaplatiť za to, aby sa ostrihal.

Zdroj: Daily Mail.co.uk

Iba 6-ročný chlapec dokázal niečo obdivuhodné. Zotrvať vo vlastnom sne zameranom na pomoc druhým. Hoci nastali chvíle, kedy sa cítil zle s dlhými vlasmi, pochybnosti prekonal a našiel silu ísť ďalej – za svojím snom.

Zdroj: Daily Mail.co.uk

TV Program

06:20 Krimi
06:55 Noviny TV JOJ
07:45 Lietadlá 2
05:40 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
05:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
06:25 Timothy ide do školy
06:40 Zubor Pompík
06:50 Máša a medveď II.
05:35 Já a ty
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?