Krásne! Chlapec si nechal narásť vlasy: Konečne pomohol deťom s rakovinou!

04.06.2015 17:28 Preženu.sk Relax
Krásne! Chlapec si nechal narásť vlasy: Konečne pomohol deťom s rakovinou! Zdroj: Daily Mail.co.uk
Mal iba 6-rokov, keď si uvedomil, že niektoré deti sú choré a nemajú vlasy. Christian si preto nechal narásť vlasy a chcel chorým deťom pomôcť. Po dvoch rokoch sa mu tento sen splnil.

Deti sú úžasné stvorenia, pretože sa riadia citom, čo už dospelí nedokážu. Malého Christiana zasiahlo, že niektoré deti majú rakovinu a nemôžu mať preto vlasy. Ale vedel, že im môže darovať tie svoje...

Zdroj: Daily Mail.co.uk


Christian McPhilany z Melbourne mal presne šesť rokov, keď sledoval reklamu, ktorá mu zmenila život na dva roky. Reklama liečebnej a výskumnej inštitúcie  St. Jude Children’s Research  ho motivovala natoľko, že sa rozhodol nechať si narásť dlhé vlasy. Okolie a najmä deti sa mu však posmievali. Keď pochopili, prečo vyzerá ako dievča, ostali v nemom úžase a následne sa mu  ospravedlnili.

Zdroj: Daily Mail.co.uk


Znášal posmešky a dokonca aj šikanu. Nebolo to jednoduché, pre neho a ani pre jeho rodinu. Jeho rovesníci sa z neho smiali a nadávali mu, že vyzerá ako dievča. Dokonca niektorí rodinní príslušníci chceli zaplatiť za to, aby sa ostrihal.

Zdroj: Daily Mail.co.uk

Iba 6-ročný chlapec dokázal niečo obdivuhodné. Zotrvať vo vlastnom sne zameranom na pomoc druhým. Hoci nastali chvíle, kedy sa cítil zle s dlhými vlasmi, pochybnosti prekonal a našiel silu ísť ďalej – za svojím snom.

Zdroj: Daily Mail.co.uk

TV Program

22:40 DOSPELÝM NA MIKULÁŠA: PREMIÉRA: Päťdesiat odtieňov temnoty
01:25 Hranica smrti
03:25 Krimi
22:35 Hranica smrti
01:15 Agent I.
02:10 Agent I.
23:05 Exorcista II.
00:05 Vraždiace páry VII.
01:05 Vraždy cez sviatky
23:15 Fix a Foxi
23:40 Timothy ide do školy II.
23:55 Zabi nudu! II.
22:20 Bavme se o sexu
00:15 Domino
01:40 Cesta válečníka