Najkrajšie ženy Slovenska na MISS 2015: Ktorá je vašou víťazkou?

23.04.2015 15:30 Preženu.sk Relax
Najkrajšie ženy Slovenska na MISS 2015: Ktorá je vašou víťazkou? Zdroj: TV JOJ
Blíži sa večer plný prekvapení, emócií a najmä krásy. Najkrajšie ženy Slovenska čaká zajtra deň plný stresu, ale v konečnom dôsledku aj úľavy. Už zajtra sa rozhodne o tom, ktorá z finalistiek získa titul krásy.

Finále súťaže Miss Slovensko 2015 sa už blíži k rozhodovanou a udeľovaniu cien.

Okrem hlavných titulov budú môcť dievčatá presvedčiť porotu aj širokú verejnosť o svojich kvalitách.

Dobre si ich prezrite ešte predtým, než niektorej pošlete svoj hlas...

Zdroj: Archiv TV JOJ

Lujza Straková

Študentka andragogiky na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici ovláda angličtinu, ruštinu a nedávno sa začala učiť nemčinu. Medzi jej hobby patria ľudové tance, šport, čítanie kníh a taktiež miluje zvieratá.

Zdroj: Archiv TV JOJ

Petra Denková

Študentka podnikového manažmentu je hrdá na svoje husté vlasy a na to, že hoci má len 21 rokov, ako modelka už precestovala takmer celú Áziu.  Modelingu sa venuje od svojich štrnástich. Jej ďalšou záľubou je okrem cestovania aj sudoku.

Zdroj: Archiv TV JOJ

Kristína Roháčeková

Kráska študuje na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre marketingovú komunikáciu a reklamu. Popri štúdiu pracuje ako editorka dvoch webových portálov. Medzi jej záľuby patrí móda a umenie. Už v šestnástich rokoch vycestovala ako modelka do Milána – mesta módy.

Zdroj: Archiv TV JOJ

Nicole Naelová

Krásna deva spod Tatier má exotický pôvod, ovláda nemecký a anglický jazyk. Študuje na Univerzite Komenského v Bratislave prekladateľstvo, no aktívne sa venuje aj modelingu. Je milovníčkou zvierat, najmä koní. V roku 2014 porota udelila Nicole ocenenie Miss Spiša.

Zdroj: Archiv TV JOJ

Bronislava Gregušová

Má 23 rokov, venuje sa žurnalistike a pochádza z Bratislavy. Stážistka v spravodajstve TV JOJ by sa mediálnej sfére rada venovala aj naďalej. V blízkej budúcnosti by chcela vydať knihu, na ktorej momentálne pracuje.

Zdroj: Archiv TV JOJ

Paulína Pélyová

Milá Vodnárka vyštudovala na strednej škole zlatníctvo. Dnes študuje ďalej, a to v Banskej Bystrici, kde sa orientovala na pedagogický smer. Žije striedavo v Prahe a v Bratislave. Rada tvorí dizajnové šperky z kovu, venuje sa behu a miluje umenie.

Zdroj: Archiv TV JOJ

Júlia Lengvarská

Krásna žena zo Spiša má za sebou rok štúdia v Spojených štátoch amerických a momentálne je študentkou farmácie v Hradci Králové. Miluje deti, šport a maľovanie, ktoré ju sprevádza už trinásť rokov.

Zdroj: Archiv TV JOJ

Simona Leskovská

Má 19 rokov a pochádza z Ivanky pri Dunaji. Študentka fakulty masmédií by v budúcnosti rada pracovala ako športová redaktorka a moderátorka. V športe, ktorý patrí k jej koníčkom, sa skutočne vyzná.

Zdroj: Archiv TV JOJ

Barbora Fakundinyová

Pochádza zo Žiliny a po strednej škole sa vybrala pracovať do Londýna.  Miluje tanec a myslí si, že pororu očarila svojou pozitívnou energiou, ktorú vyžaruje. V budúcnosti sa chce venovať podnikaniu v rodinnej firme s kozmetikou.

Zdroj: Archiv TV JOJ

Adriana Hodossyová

22-ročná kráska pochádza z Bratislavy. Aktívne sa venuje modelingu doma i v zahraničí, kde už natočila niekoľko reklamných spotov. Rok žila v Istanbule a len nedávno sa vrátila z pracovného pobytu v USA.

Zdroj: Archiv TV JOJ

Barbora Bakošová

Narodila sa v Ilave, ale momentálne žije v Bratislave. Chystá sa prihlásiť na vysokú školu muzických umení, odbor divadelný manažment. Milá Škorpiónka miluje spev, hru na klavír a venuje sa naplno modelingu.

Zdroj: Archiv TV JOJ

Laura Hajdušíková

Posledná finalistka je študentkou práva. Pochádza z Komárna, ale väčšinu roka študuje v Bratislave. Jej otec je tenisový tréner a možno aj preto medzi jej záľuby patrí šport. V detstve túžila byť herečkou.

Pozrite si priamy prenos MISS 2015 zajtra na jojke o 20:30

TV Program

18:00 PROSTŘENO
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:20 Najlepšie svetové videá V.
18:25 Áno, šéfe USA II.
19:35 Profesionáli II.
18:00 Súdna sieň
19:00 Súdna sieň
20:10 9-1-1 III.
18:10 Viking Vicky
18:25 Ruby z dúhy I.
18:40 Požiarnik Sam IX.
16:30 Hříšný tanec
18:25 Druhá šance
20:15 Altamira