Christie chcela vyzerať ako Miranda Kerr: Túžba po štíhlosti ju takmer zabila!

Christie chcela vyzerať ako Miranda Kerr: Túžba po štíhlosti ju takmer zabila! Zdroj: instagram
Každé mladé dievča má svoj idol, či vzor, ktorému sa chce podobať. Či už je to výzorom, správaním, alebo názorom na život. V prípade tejto dievčiny sa obdiv skončil posadnutosťou, ktorá ju takmer stála život.

Austrálčanka Christie Swadling snívala o tom, že bude mať postavu ako “secret anjelik” Miranda Kerr. Modelka, ktorá na svojej postave drie niekoľko rokov, bola pre ňu ideál a zároveň cieľ, ku ktorému sa snažila dopracovať za každú cenu.

Zdroj: instagram

Posadnutosť dokonalosťou

Dievčaťu sa v detstve posmievali pre jej bucľatú postavu, čo pravdepodobne prispelo k tomu, že jej chudnutie sa stalo posadnutosťou. Stravu obmedzila na absolútne minimum. Prijímala len okolo 200 kalórií denne a veľmi skoro sa zmenila na anorexiou trpiacu trosku.

Zdroj: instagram

Na prahu smrti

Christie stratila viac kíl, ako mala v pláne. Chudnutie sa jej absolútne vymklo z rúk, prijímala minimum jedla a cvičila až štyri hodiny denne, šesť dní v týždni. Pomaly ale isto sa rútila do anorektickej pasce. Dievča, ktoré bolo aktívne a behávalo dlhé trate, malo zrazu problém prejsť aj niekoľko metrov. Keď sa objavili problémy so srdcom, vedela, že musí niečo zmeniť, inak zomrie!

Zdroj: instagram

Záchrana v poslednej chvíli

Mladé dievča vyhľadalo pomoc odborníkov v poslednej chvíli. Lekári potvrdili, že jej stav bol na hranici smrti. Ako sa hovorí, doslova utiekla hrobárovi z lopaty, ale nakoniec sa jej podarilo zvíťaziť. Christie sa rozhodla svoj príbeh zverejniť, aby pomohla aj iným dievčatám, ktoré trápi problém s anorexiou.

Zdroj: instagram

“Zamerajte sa na pozitívne veci vo svojom živote, nesnívajte o dokonalosti a snažte sa byť samé sebou!” odkazuje Christie všetkým ženám.

Zdroj: Daily Mail

TV Program

18:00 PROSTŘENO
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:25 Áno, šéfe USA II.
19:35 Profesionáli II.
20:25 Deň nezávislosti
18:00 Súdna sieň
19:00 Súdna sieň
20:10 9-1-1 III.
18:40 Požiarnik Sam IX.
18:50 Arthur a Minimojovia
19:15 Sníček a Dúhalka
18:25 Druhá šance
20:15 Altamira
21:55 Old Boy