Horoskop lásky a sexu: Rak túži po romantike, Baran po divokom milovaní

13.02.2015 17:40 Preženu.sk Relax
Horoskop lásky a sexu: Rak túži po romantike, Baran po divokom milovaní Zdroj: Thinkstockphotos
Čo hovoria hviezdy o túžbach a divokých vášňach? Aké sú ženy milenky, čo ich privádza do šialenstva a čo naopak zaručene schladí? A čo muži?

Nahliadnite do sexuálneho horoskopu! Dozviete sa, čo v posteli platí na jednotlivé znamenia.

Baran (21. 3. – 20. 4.)

Čo potrebuje ON: Muž Baran má síce problém s vernosťou a snaží sa dokázať, že je schopný uspokojiť takmer všetky ženy sveta, no v posteli sa s ním nudiť rozhodne nebudete. Obzvlášť, ak zvládnete hrať dve úlohy naraz. Najprv ho zvádzajte ako nespútaná dračica, a potom sa rýchlo zmeňte na nežnú a romantickú vílu. Presne takto totiž Baran eroticky sníva. Nikdy nedovoľte, aby sa s vami v posteli nudil. Inak vás okamžite vymení za väčšie dobrodružstvo.

Čo potrebuje ONA: Keď to na ženu Barana príde, chce sex okamžite a nič iné ju nezaujíma. Potrebuje, aby bol partner v posteli rovnako vášnivý a kedykoľvek naštartovaný ako ona. Netúži po dlhých predohrách ani romantických hrách. Chce jednoducho sériu rýchlych orgazmov. Ak s ňou muž udrží tempo a dokáže byť dosť rýchly, bude ju baviť. Inak má smolu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Čo potrebuje ON: Býkovi nejde len o jeho vlastné potešenie, chce, aby bola uspokojená predovšetkým jeho partnerka. Miluje ženskosť, erotickú bielizeň, čipkované podprsenky. Z jedla a sexu chce len to najlepšie. Ak na seba pri erotickej hre naservírujete čerstvé ovocie, med a šampanské, bude váš a splní vám každú sexuálnu túžbu. Len pozor na jeho slabé miesto! Je veľmi žiarlivý a ak ho sklamete, len ťažko vám odpustí.

Čo potrebuje ONA: Žena v znamení Býka je romantická a zmyselná a partnerovi dokáže poskytnúť úplné sexuálne blaho. To isté samozrejme očakáva aj ona od neho. Ak jej to nesplní, môže sa ľahko stať, že skončí v inej náruči. Potrebuje uspokojiť svoj nekonečný sexuálny apetít nehou, milovaním a vrelosťou. Vyhrá to u nej muž, ktorý dokáže zapojiť do hry všetky zmysly.

Zdroj: Thinkstockphotos

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Čo potrebuje ON: Zavolajte mu, keď ležíte nahá vo vani a všetko mu popíšte. Pri večeri s ním rozbehnite erotický rozhovor a vymýšľajte nové formy milovania. Len nech sa s vami nenudí! Blíženec sa totiž potrebuje baviť a čo najviac hovoriť o sexe. Je síce prelietavý, ale ak nedáte svoju žiarlivosť najavo, budete sa tváriť nezávisle a udržíte jeho pozornosť a erotické napätie, získate skvelého spoločníka a milenca.

Čo potrebuje ONA: Niekedy to nevie ani ona sama. K sexu zo všetkého najviac potrebuje žena Blíženec mozog. Jeho a svoj. Muž, ktorý je len trošku pod jej úroveň, u nej nemá žiadnu šancu. Takže ten, kto si ju chce získať, musí aj pri milovaní premýšľať. Za odmenu dostane dve ženy v jednom – spoločenskú pôžitkárku aj zraniteľné dievčatko.

Rak (22. 6. – 21. 7.)

Čo potrebuje ON: Ak sa Rak zamiluje, stane sa z neho romantický hrdina ako z klasického románu a podobný náboj vyžaduje aj od svojej partnerky. Skôr, ako si s ním užijete nežný a nádherný sex, s ním musíte dlho randiť, otvárať zákutia duše, hladiť ho, bozkávať a byť trpezlivá. Keď už vylezie zo svojej ulity, dokáže z milovania vytvoriť umelecké dielo. A vy by ste ho mali tvoriť s ním.

Čo potrebuje ONA: Žiadne rýchle akcie. Aby sa priblížila k vrcholu, potrebuje jemné a dlhé vzrušovanie plné predstavivosti. Bavia ju sentimentálni muži, ktorí sa zaujímajú o každý kúsok jej duše. Dlho sa rozprávajú, až potom veľmi pomaly prechádzajú k citlivým erotický dotykom. Orgazmus pre ženu Raka znamená úplné odovzdanie sa.

Zdroj: Thinkstockphotos

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Čo potrebuje ON: Sex, kedykoľvek naň len pomyslí. Má totiž taký obrovský sexuálny apetít a nekonečnú výkonnosť, že podľa neho neexistuje žena, ktorá by netúžila po milovaní práve s ním. Ani vo sne by muža Leva nenapadlo, že vás také banality ako bolesť hlavy alebo totálne vyčerpanie môžu odradiť od posteľových hier. Zmieriť sa však, bohužiaľ, budete musieť s tým, že jeho orgazmus je jednoducho dôležitejší ako ten váš.

Čo potrebuje ONA: Levica hľadá muža, ktorý ju bude nielen milovať, ale aj obdivovať. Miluje drámy v živote aj v posteli. Nebojí sa povedať, po čom túži a sex berie ako divadelné predstavenie, v ktorom je hlavnou hrdinkou. Ak pochopíte, že ju máte zbožňovať, odmení sa vám nespútaným sexom, odvážnymi erotickými polohami a milovaním na najrôznejších miestach.

Panna (24. 8. – 22. 9.)

Čo potrebuje ON: Hlavne čas. Ak sa na neho vrhnete vo výťahu, pravdepodobne ho to vystraší. Ocení rafinované a dlhé zvádzanie, miluje dotyky a neznáša prekvapenia. Aj keď sa vám sex s ním môže zdať trochu nudný, vydržte. Ak ho necháte čo najviac milovanie s vami precvičovať, bude z neho virtuóz. Striedanie dominantnej a podriadenej úlohy je to, čo ho baví  najviac.

Čo potrebuje ONA: Za každých okolností elegantná a úprimná Panna potrebuje muža, ktorý by rešpektoval jej nezávislosť, súkromie a sexuálnu náročnosť. Vo chvíli, keď cíti, že partnerovi môže dôverovať, stane sa z nej nežná a vytrvalá partnerka. Obzvlášť, ak bude jej partner vedieť, ako ťahať za tie správne nitky, zvládne umenie masáže a rafinovaných dotykov a bude jej do ucha šepkať tie najdivokejšie fantázie. Panna totiž túži po nemravnostiach, ale najprv musí nájsť odvahu, aby sa do nich pustila.

Druhú časť horoskopu pre ostatné znamenia nájdete TU:

Zdroj: blesk.cz

AKTUÁLNE NA JOJ.SK

Najnovšie správy

TV Program

08:35 PRESTRETÉ
09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
09:15 Prvé oddelenie
09:45 Prvé oddelenie
10:35 Nákupné maniačky
09:20 Labková patrola II.
09:45 Strážca vesmíru Roger
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor