7 sexi chlapov, ktorých sa oplatí vidieť bez trička

7 sexi chlapov, ktorých sa oplatí vidieť bez trička Zdroj: pinterest.com
Chýbajú vám horúčavy? Ak áno, tak nejaké to osvieženie v podobe ochutnávky skutočného leta vám ponúknu fotografie v našom článku...

Aj my ženy si "natajňáša" obzrieme sexi telá mužov. Na dovolenke, pri mori či pri jazere ich nájdeme neúrekom. My sme pre vás vybrali týchto krásavcov, ktorí vám aspoň na chvíľu pripomenú, o čom je vlastne leto...

Russel Fleming

 

Zdroj: nmlifestylemag.com

Krásny fotograf a model v jednom. Vytvoril sekciu fotografií mužov ako maznáčikov či bitkárov pod názvom Harrison Harbor.

David Beckham

Zdroj: pinterest.com

Kto by dnes už nepoznal nádherného a stále sexi vyzerajúceho otecka. Nie je potrebné hovoriť o tom, že je rodinne založený. Ale pozerať sa predsa môžeme!

Adam Ayash

Zdroj: queerblog.it

Americký model libanonského pôvodu obnažil svoje krásne telo. A pozor aj jeho pohľad nie je na zahodenie. A viete o tom, že kedysi to bol obézny chlapec? Neuveriteľné!

Dvojičky Carlsonovci

Zdroj: pinterest.com

Príroda im nadelila krásu a ešte ju aj zdvojnásobila. Títo krásavci sú dvojčatá a ich telá sú nádherné. Milé dámy, brali by ste ich oboch?

Joao Chiaffitelli

Zdroj: pinterest.com

Brazilsky model, ktorý rád fotí. No predovšetkým je to umelec. Vyzerá úžasne a keby sme ho len tak náhodou stretli, zakrútila by sa nám hlava. Aj vám?

Vidieť ho takto naživo, tak asi odpadneme Zdroj: pinterest.com

V polohe ležmo nemohol ukázať vypracované tehličky, a preto sa radšej postavil. No Joao, ak začneš ešte hovoriť svojou portugalčinou, určite poblázniš mnoho žien!

Luca Sossa

Zdroj: Daily mail.co.uk

Tento mladý muž pochádza z Talianska. Živí sa nielen modelingom, ale pracuje aj ako fitnes tréner. No zacvičiť si ním by chcela asi každá, čo poviete?

Aj na Slovensku máme svalnatých a sexi mužov, chodia si len tak na festivaly. Pozrite si ich tu: Fešáci z Topfestu: Na festivale sa to hemžilo vypracovanými svalmi

Pozrite si video ďalších samcov s naozaj sexi úsmevom a telom tu: VIDEO: Týchto sexi modelov by ste určite odmietli. Pozrite si, prečo!

AKTUÁLNE NA JOJ.SK

Najnovšie správy

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green