7 sexi chlapov, ktorých sa oplatí vidieť bez trička

7 sexi chlapov, ktorých sa oplatí vidieť bez trička Zdroj: pinterest.com
Chýbajú vám horúčavy? Ak áno, tak nejaké to osvieženie v podobe ochutnávky skutočného leta vám ponúknu fotografie v našom článku...

Aj my ženy si "natajňáša" obzrieme sexi telá mužov. Na dovolenke, pri mori či pri jazere ich nájdeme neúrekom. My sme pre vás vybrali týchto krásavcov, ktorí vám aspoň na chvíľu pripomenú, o čom je vlastne leto...

Russel Fleming

 

Zdroj: nmlifestylemag.com

Krásny fotograf a model v jednom. Vytvoril sekciu fotografií mužov ako maznáčikov či bitkárov pod názvom Harrison Harbor.

David Beckham

Zdroj: pinterest.com

Kto by dnes už nepoznal nádherného a stále sexi vyzerajúceho otecka. Nie je potrebné hovoriť o tom, že je rodinne založený. Ale pozerať sa predsa môžeme!

Adam Ayash

Zdroj: queerblog.it

Americký model libanonského pôvodu obnažil svoje krásne telo. A pozor aj jeho pohľad nie je na zahodenie. A viete o tom, že kedysi to bol obézny chlapec? Neuveriteľné!

Dvojičky Carlsonovci

Zdroj: pinterest.com

Príroda im nadelila krásu a ešte ju aj zdvojnásobila. Títo krásavci sú dvojčatá a ich telá sú nádherné. Milé dámy, brali by ste ich oboch?

Joao Chiaffitelli

Zdroj: pinterest.com

Brazilsky model, ktorý rád fotí. No predovšetkým je to umelec. Vyzerá úžasne a keby sme ho len tak náhodou stretli, zakrútila by sa nám hlava. Aj vám?

Vidieť ho takto naživo, tak asi odpadneme Zdroj: pinterest.com

V polohe ležmo nemohol ukázať vypracované tehličky, a preto sa radšej postavil. No Joao, ak začneš ešte hovoriť svojou portugalčinou, určite poblázniš mnoho žien!

Luca Sossa

Zdroj: Daily mail.co.uk

Tento mladý muž pochádza z Talianska. Živí sa nielen modelingom, ale pracuje aj ako fitnes tréner. No zacvičiť si ním by chcela asi každá, čo poviete?

Aj na Slovensku máme svalnatých a sexi mužov, chodia si len tak na festivaly. Pozrite si ich tu: Fešáci z Topfestu: Na festivale sa to hemžilo vypracovanými svalmi

Pozrite si video ďalších samcov s naozaj sexi úsmevom a telom tu: VIDEO: Týchto sexi modelov by ste určite odmietli. Pozrite si, prečo!

Ďakujeme za vaše názory

AKTUÁLNE NA JOJ.SK

Najnovšie správy

TV Program

11:05 DIVOKÉ KONE
12:25 DIVOKÉ KONE
13:50 Súdna sieň
10:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:10 Mutanti
13:25 Hoď svišťom
12:00 Ako malé deti
12:30 Ako malé deti
13:00 JAG IV.
12:00 Oskar v balóne
12:10 Príšerky zo skúmavky
12:30 Albert pozná prírodu najlepšie
11:15 Kluci na povel
13:05 Paddington 2
14:55 Jezdkyně