Diéta podľa horoskopu: Dnes chudne Rak, Panna a Lev!

Diéta podľa horoskopu: Dnes chudne Rak, Panna a Lev! Zdroj: Thinkstockphotos
Vyskúšali ste už množstvo diét a ani jedna nebola to pravé pre vás? Nechajte hviezdy, nech vám pomôžu. A to doslova!

Pod vplyvom planét sa naše telo mení, čo znamená, že potrebuje vždy niečo iné. Avšak tomu, aké ste znamenie, môžete prispôsobiť aj svoj jedálny lístok. Jedálniček si môžete zostaviť podľa toho, čo môžete a nesmiete konzumovať. A keďže ku chudnutiu patrí aj pohyb, horoskopy poradia, aký druh športu vám sadne.

Zdroj: Thinkstockphotos

Rak

Mnohokrát sa vám stáva, že máte problém s trávením. Môže za to váš nesprávny harmonogram. Vy totiž rady konzumujete jedlo za „jazdy“. Čo by ste určite mali urobiť, je naplánovať si jedálniček a čas na jedlo. Nájsť si miesto a čas na pokojné raňajky či obed spôsobí zlepšenie trávenia.

Jedálniček:

Prvé, čo by ste mali urobiť, je vyhodiť všetky potraviny, ktoré vám neprospievajú. Surová zelenina je síce zdravá a tepelne upravovaná stráca svoje vitamíny. Avšak keďže máte zlé trávenie, je pre vás vhodnejšia varená zelenina. Surová vám môže zaťažovať trávenie.

Samozrejme, nahraďte biele pečivo za celozrnné. Ďalšia potravina, ktorej by ste mali vyhnúť, sú mliečne produkty.

Pohyb:

Keďže ste vodné znamenie, určite vám bude vyhovovať akýkoľvek šport vo vode. Môžete si vybrať z vodných športov a prihlásiť sa na kurz plávania, aqua aeirobiku, vodného póla. Alebo sa pokojne môžete rozhodnúť pre potápanie či windsurfing.

Zdroj: Thinkstockphotos

Lev

Levice sú naozaj aktívne ženy a čo im mnohé ženy závidia, je chuť športovať. Šport vás jednoducho baví. Čo sa týka jedla, viete si dať pozor na to, čo konzumujete, ale problém je, ako to robíte. Polotovary počas telefonovania – to nie je správny stravovací návyk.

Jedálniček:

Levice patria k ženám, ktoré rady varia. No, niektoré si s varením nelámu hlavu a s obľubou všade hovoria, že to nevedia. Nie je nič jednoduchšie, ako nájsť v sebe znamenitú kuchárku.

Nie sú pre vás vhodné žiadne konzervy a polotovary. Rovnako si dávajte pozor na citrusové plody, kiwi, ananás alebo kávu. Pre vaše telo je ideálne pitie bylinkových čajov a čerstvých štiav. A tiež si doprajte čerstvú zeleninu.

Pohyb:

Keďže patríte medzi aktívne dámy, niekedy to so športom preháňate. Nemusíte hneď zrána urobiť 100 brušákov, stačí menej. Snažte sa športovať zdravo a mierne.

Zdroj: Thinkstockphotos

Panna

Síce patríte k znameniam, ktoré majú rady poriadok, viete byť aj veľmi spontánne. Z minúty na minútu si viete "naordinovať" diétu. Viete presne, čo budete konzumovať a ako sa pohybovať. Váš poriadok vám v živote vyhovuje, a preto ho musíte mať aj pri chudnutí.

Jedálniček:

Nie ste typ žien, ktoré by jedli nezdravo, len nemáte mieru. Veľká porcia na tanieri pre vás značí, že je potrebné zjesť všetko. Máte rady poriadok a tanier by mal ostať čistý. Skúste radšej menšie porcie a jedlo pripravujte na pare. Vyvarujete sa neprimeranému soleniu. Namiesto toho je pre vás vhodné: chilli, bylinky a zázvor.

Diéta ako šitá na mieru by mala byť pre vaše znamenie: vegánska alebo raw strava (konzumácia surovej zeleniny a tepelne neupravenej stravy). Počas diéty si tak užijete ozdravujúci účinok zeleninovej stravy.

Pohyb:

Šport je pre vás ideálny na to, aby ste sa vymanili zo sveta plánov a poriadku. Vyžadujete v pohybe plnú sústredenosť. A preto je vhodné pre vás športovať sústredene. Ideálny pohyb je horololezectvo, lukostreľba či joga.

Ak sa chcete dozvedieť viac o vašom znamení a chudnutí podľa hviezd, pokračovanie prinášame už zajtra! Ak ste sa narodili v znamení Barana, Býka či Blížencov, vašu diétu nájdete tu: Aké ste znamenie? Chudnite podľa horoskopu!

AKTUÁLNE NA JOJ.SK

Najnovšie správy

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green