Iveta Bartošová je mŕtva: Môže za to depresia!

Iveta Bartošová je mŕtva: Môže za to depresia! Zdroj: Isifa
Smutná správa o smrti Ivety Bartošovej zasiahla všetkých. Špekuluje sa o tom, že na vine bola depresia!

Za takzvanou jarnou depresiou sa môžu skrývať protichodné stavy. Obyčajne ide o jarnú únavu, ktorá súvisí so zmenami počasia. Po zimných mesiacoch sú ľudia v stave prebúdzania. Sezónna depresia nás trápi najmä na jeseň a na jar. Prichádza únava, smútok a zmeny nálad, ktoré patria k jej najčastejším príznakom.

Vedie depresia k samovražde?

Niektoré druhy depresií, ktoré vedú človeka k absolútnej izolácii, si vyžadujú pomoc odborníkov. Keď sa chorý človek nevie postaviť z postele, znamená to, že to nie je v poriadku. Mnohí si na začiatku myslia, že nechuť byť aktívny je len lenivosť. Lenže problém sa nesmie bagatelizovať, inak sa môžu objaviť demonštratívne pokusy o samovraždu. „Demonštratívne pokusy sa však môžu preniesť aj do reálnej samovraždy,“ píše český portál blesk.cz.

Koho trápi depresia najviac?

Mnohé výskumy potvrdili, že ženy trpia depresiou až dvakrát častejšie ako muži. Nežnejšie pohlavie je odjakživa vystavené stresu a väčšej zodpovednosti. Práve prílišná zodpovednosť za dieťa privádza mnohé mamičky do popôrodnej depresie. Ak je však neliečená, môže viesť k prehĺbeniu stavu. Všetky druhy depresie by mali byť preto v rukách lekárov.

Iveta Bartošová už nechcela bojovať s chorobou: Skočila pod vlak!

Nádherná speváčka so zlatom v hrdle, ktorá bola médiami v poslednom období prenasledovaná, to viac nevydržala. Problémy s alkoholom a psychické problémy ju dohnali k tomu, že si siahla na život. Skočila pod idúci vlak, no ešte pred tým podľa portálu Blesk.cz zanechala svojmu manželovi list na rozlúčku. „Budem sa na teba pozerať odnikadiaľ,“ napísala už naposledy.

Posledné slová Ivety Bartošovej sú však definitívne. Čo bude s jej synčekom a rodinou? Bude to veľmi ťažké, veď strata Ivety Bartošovej zasiahla nás všetkých...

Viac sa o tragickom osude Ivety Bartošovej môžete dozvedieť TU: Iveta Bartošová (48) je mŕtva! Špekuluje sa o samovražde

Skutočný príbeh Ivety Bartošovej (†48)

Iveta Bartošová spáchala samovraždu: Pozrite si momenty, keď ešte bola šťastná!

TV Program

07:25 Labková patrola
07:55 Káčerovo
08:20 NAŠI
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
09:05 NA CHALUPE
10:25 NOVÉ BÝVANIE
06:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
07:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
09:10 Áno, šéfe! USA V.
07:50 Sníček
08:05 Okido II.
08:15 Viking Vicky
06:30 Vévodkyně
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě