Oblačno
27°
Bratislava
Daniel
21.7.2024
WAU! To je postavička na leto: Hviezda seriálu Nemocnica prezradila, ako sa jej podarilo schudnúť!
Zdielať na

WAU! To je postavička na leto: Hviezda seriálu Nemocnica prezradila, ako sa jej podarilo schudnúť!

Zdroj: TV JOJ

Podarilo sa jej zhodiť prebytočné kilá a vyrysovať sa postavičku, s ktorou sa pochválila v bikinách. Monika Horváthová priznala, čo robila, že je taká štíhla.

Hoci herečka známa aj z jojkárskeho seriálu Nemocnica nikdy nebola pri tele, žiadalo sa jej zhodiť pár kíl. To sa jej aj podarilo! Ako? Celkom jednoducho...

​"Po svadbe som sa začala intenzívne pripravovať na leto. Nakoľko som lenivá, nechce sa mi ráno vstávať skôr ako je potrebné, aby som sa trieskala niekam do fitka, vedela som, že moja jediná cesta je upraviť jedálniček..." priznala Monika. Herečka už tretí rok drží prerušovaný pôst, no konkrétnu stravu nijako špeciálne neriešila. Počas 8 hodín jedenia jedla všetko a veľa, no potrebovala zmenu. "Na istagrame, mi vyskočila jedného dňa reklama na certifiedfasting. Nakoľko som človek so silnou vôľou, tak som do toho praštila na 100% a poviem vám, už si neviem ďalší deň predstaviť bez receptov, ktoré mi ponúka toto členstvo na každý deň. Je to niečo ako “krabičky”, ale svoje. Vy viete čo nakupujete a aké suroviny do svojho jedla dávate. Až vďaka tomu som skutočne začala milovať papanie. A mimochodom nejde o žiadne hladovanie... To veru rozhodne nie! Niekedy mám problém všetko zjesť. Konečne mám vyváženú stravu a prijímam 20-30 druhov zeleniny a ovocia za týždeň...Môžete mať na začiatku pocit, že je to extrémne náročné. Ale keď si zabehnete režim, stane sa to pre vás každodennou rutinou. A keď to zvládam ja pri dvoch deťoch a práci, ktorej mám našťastie dosť..." dodala. Pridala k tomu aj spevňovanie pomocou pilatesu a výsledok je vyzerá naozaj super!

Nemocnica - Monika Horváthová

TV JOJ

Súvisiace články

Najčítanejšie