Polojasno
14°
Bratislava
Arnold
1.10.2023
Kde na tele máte materské znamienka? Prekvapí vás, čo to o vás prezradí!
Zdielať na

Kde na tele máte materské znamienka? Prekvapí vás, čo to o vás prezradí!

Zdroj: Profimedia

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo máte materské znamienko práve na čele, tvári alebo na nose? Budete sa čudovať, ale miesto, na ktorom sa nachádza, veľa vypovedá o tom, akí ste.

Materské znamienka mávajú rôznu veľkosť, tvar i farbu, dosť často si ich pletieme s pehami. Je medzi nimi ale rozdiel. Pehy sú vlastne iba farebné škvrny, ktoré spôsobuje nahromadenie pigmentu, a obvykle nám naskočia po slnení. Materské znamienko je tvorené špeciálnymi névovými bunkami a môže byť s pigmentom, ale nemusí. Väčšinou ich máme už od narodenia, niektoré sa objavia počas života.

Viečka a ruky   

Akékoľvek znamienko na očných viečkach alebo rukách znamená, že máte vo vašej rodine nejaké nedorozumenie. Súčasne vás tieto znamienka definujú ako veľmi emocionálnu a citlivú osobu.   

Líca   

Ľudia, ktorí majú na svojich lícach tieto znamienka krásy, bývajú osamelí a mávajú problémy s dlhodobými vzťahmi. Na druhú stranu si vedia plniť svoje sny a pre svoju rodinu a blízkych sú ochotní urobiť čokoľvek.   

Profimedia

Uši a hruď   

Ak máte na týchto častiach tela materské znamienka, máte obrovský vplyv na ostatných ľudí a nikdy sa nevzdávate dopredu. Akonáhle niečo začnete, dokončíte to. Ženy so znamienkom na ušiach sú ctižiadostivé a úspešné.   

Nos   

Máte znamienko na nose? Potom ste perfektní v obchodovaní, môžete mať ale problémy so stabilitou. Radi spoznávate nové veci, experimentujete a vyhľadávate dobrodružstvo. Nevydržíte na jednom mieste, preto bývate nestáli aj vo vzťahoch.   

Krk   

Ľudia s materským znamienkom na krku majú prístup k vnútornému zdroju energie. Sú veľmi otvorení a niekedy bývajú divokejší ako ostatní.   

Profimedia

Nohy   

Ak máte materské znamienko na nohách, ste veľkými vodcami. Chcete byť pre spoločnosť užitoční.   

Pery   

Znamienko na spodnej pere o vás prezrádza, že ste skôr tichší a hĺbaví ľudia. Neviete sa dlho hnevať a snažíte sa vyjsť každému v ústrety. Ste tiež svedomití a dôslední.   

Brada   

Znamienko na brade signalizuje osoby, ktoré rady cestujú a sú umelecky založené. Sú vnímavé a intuitívne. Veľa lietajú v oblakoch a niekedy je pre nich realita trochu vzdialená.  

Čelo   

Znamienko na tejto časti tela mávajú perfekcionisti a ľudia s manipulatívnymi sklonmi. Všetko by chceli mať pod kontrolou a vôbec sa nezaujímajú o to, čo si o nich myslia druhí. 

Profimedia

Súvisiace články

Najčítanejšie