Jasno
22°
Bratislava
Vilma
29.5.2023
Hejteri ju kritizujú za veľké brucho, vraj je nechutná: Nepáčim sa vám? Tak ma nesledujte!
Zdielať na

Hejteri ju kritizujú za veľké brucho, vraj je nechutná: Nepáčim sa vám? Tak ma nesledujte!

Zdroj: TikTok/pressedbysativa

Plus size influencerka má na sociálnej sieti tisíce fanúšikov, ktorí ju obdivujú, no pravidelne schytáva aj kritiku. Pre svojich neprajníkov má však jasný odkaz!

Plus size influencerka Sativa, ktorá zverejňuje príspevky ako “pressedbysativa“ sa posťažovala na hejterov, ktorí ju donekonečna urážajú za jej postavu a oblečenie, ktoré nosí, píše The Sun.

Aj tučné dievčatá milujú módu!

Sativa má veľkosť XXL no podľa jej názoru to nie je dôvod, aby sa zahaľovala a skrývala svoje telo. Rada si oblieka aj nápadité kúsky, ktoré obopínajú jej krivky, za čo pravidelne dostáva škaredé a kritické komentáre. 

„Píšu mi, že sa nechcú pozerať na moje brucho!“ posťažovala sa influencerka a hejterom odkázala, aby jej urobili láskavosť a jednoducho si ju zablokovali. 

TikTok/pressedbysativa

„Prepáčte, ale budem si aj naďalej obliekať to, čo sa páči mne a v čom sa cítim príjemne!“ dodala a mnohí jej vyjadrili podporu. 

„Si skvelá a máš úplnú pravdu. Komu sa to nepáči, nemusí sa na teba predsa pozerať!“ stálo v jednom z mnohých komentárov. 

Čo poviete na jej odvážne outfity vy?

@pressedbysativa

I just post whatever on here cause im shadow banned anyways lolol

♬ original sound - RuPaul’s Drag Race
@pressedbysativa

All bodies are beautiful, just liked the audio ❤️

♬ THICK - Family Feud
@pressedbysativa

Sorry but I’m gonna wear what makes me comfortable ?

♬ original sound - jayvocapalot
@pressedbysativa Hope everyone had a good Halloween ✨#sailorscouts #sailormoon #plussizecostume ♬ transformation of sailor moon - 有澤孝紀

Súvisiace články

Najčítanejšie