Zatiahnuté
Bratislava
Alena
27.3.2023
Varovali ju, že po deťoch už nikdy nebude vyzerať rovnako: Mamička všetkým vyrazila dych
Zdielať na

Varovali ju, že po deťoch už nikdy nebude vyzerať rovnako: Mamička všetkým vyrazila dych

Zdroj: TikTok/madisonoking

Život a pribúdajúci vek postupne mení každého človeka, obzvlášť veľké zmeny u žien nastanú pri tehotenstve a po pôrode. Nemusí to však byť zmena iba k horšiemu a tu je dôkaz!

Video dvojnásobnej mamičky Madison, v ktorom ukazuje svoj vzhľad pred po pôrodoch detí, sa stalo okamžite virálne, informuje The Sun.

25-ročná žena, ktorá na TikToku vystupuje ako „madisonoking,“ zverejnila video, ktoré začala slovami, ktoré jej mnohí ľudia hovorili po tom, ako otehotnela. „Už nikdy nebudeš vyzerať ako predtým...“ tvrdili, a narážali pritom na fakt, že väčšina žien extrémne priberie a kíl navyše sa po pôrode nevedia zbaviť.

Takto vyzerala pred premenou...

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa MADISON O. KING (@madisonokingfit)

„Mali pravdu. Naozaj už nevyzerám ako predtým, lebo vyzerám oveľa lepšie!“ ukázala mladá mamička svoju premenu a ľuďom padla sánka. 

Madison zhodila desiatky kíl a vylepšila si tak nielen postavu, ale aj tvár, ktorá odrazu celá žiari. Mamička tým chcela dokázať, že pôrod a starostlivosť o malé deti nemusia každú ženu zničiť, dôležité je nájsť si chuť a čas aj na seba. 

TikTok/madisonoking

​Video si získalo viac ako 1,3 milióna videní a tisíce pozitívnych komentárov, mnohé ženy si od nej pýtali tip na to, ako sa jej podarilo po dvoch deťoch získať lepšiu a štíhlejšiu postavu, akú mala predtým. 

"Moje tajomstvo je, že som prestala hľadať tajomstvo a namiesto toho som začala na sebe poctivo pracovať,“ dodala mladá mamička, ktorá je teraz vzorom pre mnohé ženy. Keď človek naozaj chce, môže dosiahnuť aj takéto fantastické výsledky, klobúk dole!

@madisonoking Its the jawline for me #postpartum #postpartumglowup #glowup #weightloss #weightlosstiktok #weightlossinspiration #weightlossmotivation #fitnessjourney #weightlosstransformation #fitnesstransformation #weightlosscheck #postpartumweightloss #postpartumbody #postpartumweightlossjourney #beforeandaftertiktok #beforeandafterweightloss ♬ SIGMA - ??
@madisonoking hot moms club #weightloss #weightlosstiktok #beforeandaftertiktok #weightlosscheck #postpartumglowup #postpartumbody #postpartum #youngmom #postpartumweightloss #weightlossjourney #fitnessjourney ♬ It’s Called: Freefall (Sped Up) - Rainbow Kitten Surprise
@madisonoking And I want to show you that you can do it too ?? #weightlosstransformation #weightlossbeforeandafter #weightlossjourney #myweightlossjourney #breakupglowup #newlife #newlifestyle #startingover ♬ sara kays is gonna kick ur brocken ass - ღasher

Súvisiace články

Najčítanejšie