Oblačno
27°
Bratislava
Daniel
21.7.2024
Atraktívna Mirka Fabušová z Bez servítky priznala: Za TOTO jej zaplatili až 5000 eur!
Zdielať na

Atraktívna Mirka Fabušová z Bez servítky priznala: Za TOTO jej zaplatili až 5000 eur!

Zdroj: TV JOJ

Mirka Fabušová pred pár mesiacmi zahviezdila v kulinárskej šou Bez servítky. Práve tu, okrem varenia, odhalila ďalšiu svoju vášeň, ktorej sa naplno venuje. A to veľmi úspešne!

Meno bývalej finalistky súťaže krásy sa ostatné roky spája prevažne s rôznymi škandálikmi. Len málokto však o nej vie, že Mirka je naozaj vášnivou maliarkou. "Vo svojom živote som zažila mnohé vzostupy a pády... Asi ako každá žena, aj ja som sa veľakrát popálila. Nakoľko som ako modelka cestovala po svete, maľovať som mohla hocikde. Aj preto som plátno a farby brala všade so sebou. Bol to môj krásny svet, ktorý cestoval so mnou. Maľovanie ma upokojuje a práve ním vyjadrujem svoje pocity," priznala nám Mirka. 

​Takto Mirka navarila v relácii Bez servítky...

Znie to neuveriteľne, no svoj prvý obraz namaľovala už ako 4-ročná. Ako úplne prvého nakreslila svojho nebohého deduška. Neskôr ju rodičia prihlásili do Základnej umeleckej školy, kde strávila osem rokov. "Pochádzam z piatich detí a nejako som sa staršej sestre prizerala, ako sa učí a všetko som si od nej pamätala. Na základnej škole som sa potom prvé roky nudila a iba som si kreslila..." spomína si. Potom začala navštevovať Školu úžitkového výtvarníctva Lednické Rovne a tam to celé začalo.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mirka Fabusova (@mirka_fabus)

Úspešná ako vizážistka

Ako tínedžerka sa Mirka dostala k modelingu, kde svoje poznatky z maľby dokázala šikovne využiť. "Vždy nás nejako zle nalíčili. Keďže som mala vyštudovanú kresbu a maľbu, presne som vedela, kde tie tiene majú byť a čo zvýrazniť... Takže bez študovania kozmetiky a líčenia, som si mejkap vždy opravila. Potom za mnou známe osobnosti chodili a chceli vedieť, ktorý vizážista ma tak dobre líčil... Takto som sa cez maľovanie dostala k vizážistike, ktorá ma tiež veľmi napĺňa," priznáva Mirka. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mirka Fabusova (@mirka_fabus)

Svoje obrazy aj predáva

Mirka pochádza z Dubnice nad Váhom a práve tu bude už čoskoro mať aj svoju vernisáž. "V mojich obrazoch sa nájde aj tá abstrakcia, ktorú milujem. Je to moje vyjadrenie vnútorného sveta, ktorý prezentujem práve svojimi obrazmi. Paradoxne, v tej abstrakcii sa nájde veľmi veľa ľudí," hovorí Mirka. Tá na obrazoch väčšinou stvárňuje ženy, pretože je presvedčená o tom, že každá môže byť krásna. Rovnako aj anjelské krídla sa na jej dielach objavujú takmer všade... Kráska dokonca prezradila, že o jej umenie je veľký záujem a jej diela sa predávajú! "Nikdy to nejde pod 400 eur. Najdrahší obraz, aký som kedy predala, bol za 5000 eur. Bola na ňom zobrazená krásna potetovaná žena a bol naozaj veľký - 120 na 170 cm," dodala na záver. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mirka Fabusova (@mirka_fabus)

archív M.F.

archív M.F.

Súvisiace články

Najčítanejšie