Jasno
19°
Bratislava
Marcela
15.8.2022
Chirurg ukázal, ako vyzerajú prsné implantáty po 30 rokoch: Uff, z toho vám príde zle!
Zdielať na

Chirurg ukázal, ako vyzerajú prsné implantáty po 30 rokoch: Uff, z toho vám príde zle!

Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)

Toto video videlo už viac ako 5-miliónov ľudí a väčšina zostala z týchto záberov v šoku. Ak ste si mysleli, že silikónové prsia vám vydržia celý život, ste na omyle!

Známy chirurg Jerry Chidester je aktívny na TikToku najmä preto, aby radil svojím zákazníkom aj fanúšikom v oblasti estetickej medicíny a plastickej chirurgie. Príspevky zverejňuje ako “drchiddy“ a snaží sa zodpovedať každú otázku, ktorú od ľudí dostane. Najnovšie spôsobil hotový ošiaľ videom, v ktorom ukázal, ako vyzerá prsný implantát po 30-tich rokoch.

Prsné implantáty nevydržia večnosť

Jerry Chidester vo virálnom videu ukázal implantát starý 30 rokov a porovnal ho s novým modelom, aký sa používa dnes. Následne oba rozrezal, aby bolo vidieť, čo je vo vnútri, píše denník Mirror.

Kým zo starého silikónového prsníka začala vytekať nechutná lepkavá hmota, pri novom type zostala náplň vo vnútri pevná aj naďalej. 

Chirurg chcel týmto príspevkom upozorniť všetky záujemkyne o prsné implantáty, aby mysleli na to, že im nevydržia v super stave do konca života. Väčšina z nich má životnosť 10-20 rokov, no niekedy je nutné vymeniť ich aj skôr. Ak si všimnete akúkoľvek zmenu, treba navštíviť kliniku a nechať si silikóny v prsiach prekontrolovať.

@drchiddy This implant was placed in the 1990s! #plasticsurgeon #plasticsurgery #GiveWithAllYourHeart #utah #slime #gel ♬ Do It To It - ACRAZE

Najčítanejšie