Jasno
20°
Bratislava
Marcela
15.8.2022
Monika Bagárová sa v plavkách takmer nikdy nefotí: TOTO telo skrýva pod šatami
Zdielať na

Monika Bagárová sa v plavkách takmer nikdy nefotí: TOTO telo skrýva pod šatami

Zdroj: Instagram/MB

Česká speváčka Monika Bagárová ochotne zdieľa súkromie so svojimi fanúšikmi. A hoci ju vidieť na fotkách v rôznych zaujímavých šatách, fotky v plavkách sú u nej skôr výnimočné. Prečo?

Mama dvojročnej Rumie prežíva aktuálne náročné obdobie. S otcom dcérky zápasníkom Makhmudom Muradov sa totiž opätovne rozišli a vyzerá to tak, že tentokrát je to už definitívne. 

Nebudem klamať, že rozchod ma nebolí. Boli veľmi. No nie sme jediní, komu sa to stalo a teraz musíme ísť ďalej,“ priznala Monika pre český web extra.cz. Smútok zaháňa práve prácou a starostlivosťou o dcérku, ktorá ju vie aj v tých najtrpkejších časoch vždy rozosmiať. Speváčka urobila za vzťahom so športovcom definitívnu bodku aj tým, že zo svojho instagramu vymazala spoločné fotky...

Pri pohľade na krásnu Moniku je asi všetkým jasné, že o potenciálnych nápadníkov núdzu nebude mať. Bagárová patrí totiž v Česku k najkrajším speváčkam a môže sa pochváliť aj dokonalou figúrou. Tú však často v plavkách neukazuje, pritom sa naozaj nemá za čo hanbiť! 

Instagram

Súvisiace články

Najčítanejšie