Jasno
19°
Bratislava
Marcela
15.8.2022
Nehladovali a predsa schudli: Katka a Mamba priznali, ako sa zbavili nadbytočných kíl
Zdielať na

Nehladovali a predsa schudli: Katka a Mamba priznali, ako sa zbavili nadbytočných kíl

Zdroj: Instagram

Ak hľadáte účinný spôsob, ako sa nadobro zbaviť nadbytočných kíl, vyskúšajte to, čo zafungovalo u Katky Koščovej aj Dáši Mamby Šarközyovej!

Celý svoj život mala pár kíl navyše a práve pre svoju postavu si toho aj dosť vytrpela. Katarína Koščová až nedávno verejne priznala, ako veľmi ju poznámky o jej hmotnosti a imidži ranili. 

​"Roky som sa tvárila, že mi bodyshaming nevadí, lebo sú predsa dôležitejšie veci, ale pravdou je, že som tým veľmi trpela. Vyabstrahovať človeka na kus mäsa a opekať ho na ražni…" zverila sa Katarína. Dnes je všetko inak. Speváčke sa rokoch podarilo zhodiť desiatky kíl a je štíhla ako prútik. Ako? "Neverím, že vylúčenie celej skupiny potravín je dlhodobo udržateľné (pokiaľ nemá človek nejakú intoleranciu) a príliš ľúbim pečivo. A teda ja som len naozaj začala poriadne jesť. Poriadne v zmysle nutrične vyvážene. Žiadne skratky nefungujú a ak, len krátkodobo. Reštrikcie tiež nebudú fungovať dlho, lebo máme jeden život a nechceme ho prežiť v neustálom odmietaní toho, čo by sme si priali a následnom sebaobviňovaní, keď porušíme “pravidlá”. Čo funguje je jednoduchá rovnica. Príjem nemôže byť vyšší ako výdaj. Mne pri tom veľmi pomohli kalorické tabuľky a sledovanie múdrych a vzdelaných ľudí," prezradila Koščová. K vyváženej strave pridala aj pohyb - v jej prípade pravidelnú chôdzu. 

Rovnakým spôsobom sa pred niekoľkými mesiacmi nadbytočných kíl zbavila aj Mamba. Základom bola najmä zmena stravy. "Nie je to diéta. V mojom prípade je to, že v 90 percentách jem viac ako predtým. Je to o tom, že sa človek učí vyberať tie lepšie, zdravšie a plnohodnotnejšie potraviny pre telo... Jem oveľa viac zeleniny, bielkovín, strukovín a všetkých zdravých jedál, ktoré vám napadnú," priznala v minulosti kráska. Brunetka stavila aj na to, že začala počítať kalórie, ktoré denne zjedla. K tomu pridala aj pravidelný pohyb, vďaka ktorému má dnes krásnu ženskú postavičku. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mamba Dasha ? (@mambadasha)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mamba Dasha ? (@mambadasha)

Súvisiace články

Najčítanejšie