Jasno
20°
Bratislava
Marcela
15.8.2022
Veľký horoskop na júl: Koho čakajú veľké životné zmeny a kto zažije letnú lásku?
Zdielať na
Relax a zdravie

Veľký horoskop na júl: Koho čakajú veľké životné zmeny a kto zažije letnú lásku?

Zdroj: Profimedia

Pre ktoré znamenia bude prvý prázdninový mesiac úspešný na poli lásky a koho čakajú skôr veľké zmeny v pracovnej sfére?

Na čo sa môžete tešiť, a čoho sa naopak vyvarovať, to si prečítajte v horoskope na mesiac júl!

Nenechajte si ujsť seriál Sestričky vždy vo štvrtok o 20:35 na JOJke!

Baran

Začiatok prázdnin prináša do života zmeny, na ktoré potrebujete psychické aj fyzické sily. Hlavne prvé dve dekády vyžadujú sebazaprenie. Prípadne je to šanca vziať si dovolenku a zvoľniť tempo. Od 19. 7. sa vám v pracovnom živote začne dariť. Priaznivý trigón Merkúru ponúka posun v kariére. Zlepšia sa aj medziľudské vzťahy. Singles budú mať hneď niekoľko príležitostí zoznámiť sa s príjemným náprotivkom.

Profimedia

​Býk

Milí Býci, nadchádzajúci mesiac patrí láske. Od 18. júla si užívate priaznivé postavenie Venuše v sextile s Marsom, čo uľahčuje komunikáciu s opačným pohlavím. Začínate žiť spoločensky, nehanbíte sa osloviť niekoho ako prvý, oplývate zdravou sebadôverou. Najväčšia pravdepodobnosť zoznámenia prichádza s rytmom hudby. Naopak pracovná sféra hlási komplikácie. Nenechajte sa rozhodiť nečakaným problémom. 

Blíženci 

Zrodenci Blížencov prekypujú nadšením v milostnom živote. Až do 17. 7. je Venuša v priaznivom sextile s Jupiterom, čo napomáha duševnej i telesnej blízkosti. Pred čím sa však zadaní musia mať na pozore, je žiarlivosť a nedôvera. Svojimi domnienkami by ste si mohli pošliapať partnerské šťastie. Na pracovisku sa dočkáte jednej skvelej príležitosti. Nestrácajte vieru, že napriek prekážkam všetko dobre dopadne. 

Profimedia

Rak

Prázdniny sú pre zrodencov Raka vymodleným obdobím, na ktoré sa tešia. Vesmír ide vašim plánom naproti. S prirodzenosťou si vychutnávate oddychový program, myslíte pozitívne a oplývate zdravou sebadôverou. Vďaka Venuši budete mať v poslednej dekáde nielen dostatok romantickej, ale aj vášnivej klímy. V zamestnaní neberte na svoje bedrá viac povinností, než môžete zvládnuť. Ľahko preceníte svoje sily.

Lev

Napriek obdobiam dovoleniek sa snažíte dosiahnuť stanovené ciele. Skraja mesiaca sa vám darí dodržiavať plány, ale od 5. 7. počítajte so zmenami. Nadriadení vám hovoria do života a obmedzujú vás v rozlete. Nepočítajte, že podporia vaše trúfalé plány. Profesná sebadôvera ani túžba budovať kariéru u nich nenájdu pochopenie. Ani láska nie je prechádzkou ružovým sadom. Cesty čerstvo zadaných dvojíc sa rozchádzajú.

Profimedia

​Panna

Ak si na začiatku mesiaca nemôžete vziať voľno, nevešajte hlavu. Pomalý pracovný štart totiž vystrieda báječný rozmach, ktorý vám môže priniesť lepšiu výplatu aj vyššie pracovné umiestnenie. Merkúr vám do 18. júla pomáha budovať vzťahy s nadriadenými aj kolegami. Milostný život je spočiatku skôr len pekným mámením. Prvá polovica mesiaca neponúka viac ako povrchné city. Následne to vezme vo vzťahu iný spád!

Váhy

Pozornosť opačného pohlavia Váham nechýba. Kňažka lásky je do 17. júla v skvelom trigóne, ktorý nahráva letným známostiam. Nič si nerobte z toho, keď sa v druhej polovici mesiaca vaše cesty rozídu. V pracovnej sfére dbajte na dodržiavanie termínov. Kvadratúra Merkúra kazí pracovný posun. Komplikácie vás prekvapia v najmenej vhodnom čase. Stále si môžete u vedúceho zlepšiť reputáciu. 

Profimedia

Škorpión

Milí Škorpióni, skraja prázdnin je pre vás náročné ovládnuť emócie. Zadaní bojujú so žiarlivosťou, ktorá môže prekročiť zdravé medze. Venuša dokonca hovorí o pauze, ktorú si drahá polovička vyžiada. V zamestnaní sa pokúste prekonať lenivosť. Niekto kontroluje každý váš krok a čaká na zaváhanie. Istá úloha vyžaduje veľa energie aj sebazaprenia, pre kariéru je však nevyhnutná. Nechcete predsa meniť pôsobisko.

Strelec

V júli sú komplikované vzťahy predovšetkým v milostnej rovine. S partnerom sa nemôžete stretnúť vo svojich predstavách a plánoch. K zhode dôjde až v druhej polovici mesiaca. Na pracovisku sa tešte na lákavé výzvy. Vďaka Merkúru ste maximálne výkonní a veľkú pomoc predstavuje aj bystrý úsudok. Ani rodinný život vás nesklame. Čaká vás veľkolepá udalosť, na ktorú sa už dlho tešíte. Bude stáť za to! 

Profimedia

​Kozorožec 

Letná atmosféra pohladí srdiečka zrodencov Kozorožca. Opúšťajú vás konflikty a napätie, do života sa vracia harmónia. Nezadaní sa po 5. júli môžu tešiť na pozvanie na rande. Zberáte lichôtky a užívate si ohromnú fyzickú príťažlivosť. V zamestnaní sa ocitáte v bludnom kruhu. Aj keď sa veľmi snažíte, niektoré chyby sa vám nedarí eliminovať. Po 18. 7. sa karty obrátia a vy ukážete, aká sila vo vás tkvie. 

Vodnár

Začiatok prázdnin vnáša neistotu do partnerstva. Hlavne čerstvo zadaní Vodnári uvažujú, či so svojím objavom tráviť čas do budúcnosti. Venuša prezrádza, že k rozchodu zostáva malý krôčik. Dôležité je, že sa srdcu uľaví. Šťastie vás stretne v oblasti financií. Nie je dokonca vylúčená nejaká výhra! Do 17. júla sa zbavíte nedoplatkov, takže si zaistíte zase pokojný spánok. Opatrnosť vyžaduje rokovanie s úradmi. 

Profimedia

​Ryby

Aj keď sú prázdniny v plnom prúde, zrodenci Rýb nepoľavujú pracovné tempo. Po celý júl sa vám darí vďaka skvelej tímovej práci. Do 18. júla máte vynikajúce podmienky na kariérny rast. Naopak milostné záležitosti sú teraz pri ľade. Partnerov prístup sa vám nepozdáva. Citové ochladenie vás mrzí a najskôr sa rozhodnete hľadať šťastie inde. Vo vzťahoch máte guráž, nikoho sa nedoprosujete.

Súvisiace články

Najčítanejšie