Polojasno
21°
Bratislava
Urban
25.5.2022
Najvernejšia dvojníčka Kate Middleton: WAU, od skutočnej vojvodkyne ju nerozoznáte
Zdielať na

Najvernejšia dvojníčka Kate Middleton: WAU, od skutočnej vojvodkyne ju nerozoznáte

Zdroj: Profimedia

Táto mladá žena chcela prezentovať svoje umelecké schopnosti, no fanúšikovia na sociálnej sieti zostali ohromení z jej vzhľadu. Podoba s Kate za mladších čias je jednoducho neprehliadnuteľná!

Austrálčanka Brittany Dixon si založila účet na TikToku najmä preto, aby mohla ukázať svoje maliarske umenie, ktoré je jej najväčšou vášňou. Po pár dňoch jej však začalo chodiť množstvo správ, keďže ľudia si ihneď všimli, že sa nesmierne podobá na vojvodkyňou z Cambridge.

Ľudia Brittany písali, že populárny seriál na Netflixe The Crown, ktorý je o kráľovskej rodine, nedávno zverejnil casting, v ktorom hľadajú ženu, ktorá by hrala mladú Kate Middleton. Spomínaná herečka by mala stvárniť vojvodkyňu za mlada, teda konkrétne obdobie jej štúdií na univerzite, informuje The Sun.   

Mladej umelkyni napísalo množstvo ľudí, aby sa na casting prihlásila, pretože má na to absolútne všetky predpoklady. 

@brittanydixonart Ok.. even I’m freaked out now ? #fyp #katemiddleton #katemiddletonlookalike #tiktokart #artistsoftiktok #katemiddletoncastingcall ♬ original sound - What’s Poppin? With Davis!

Brittany sa na to nakoniec dala a vytvorila krátke video, na ktorom porovnala svoje fotky so zábermi Kate Middleton a video sa stalo okamžite virálne. 

Mladá študentka zostala zaskočená, koľko pozornosti si tým získala a poďakovala ľuďom za ich milé slová a oznámila, že sa opäť vracia k maľovaniu. Tipujeme, že iba dovtedy, kým ju z Netflixu priamo neoslovia. No povedzte, môže existovať žena, ktorá by sa na Kate za mladších čias podobala viac?

@brittanydixonart Reply to @justforfun24770 OK U ARE ALL BULLYING ME INTO ACTUALLY DOING THIS ???? #katemiddleton #netflix #thecrown #youngkatemiddleton @Netflix @the Crown Netflix #fyp ♬ Thousand Miles - The Kid LAROI

Súvisiace články

Najčítanejšie