Zatiahnuté
Bratislava
Hilda
11.12.2023
Zora Czoborová radí, ako na štíhle a pevné brucho: TOTO funguje v každom veku!
Zdielať na

Zora Czoborová radí, ako na štíhle a pevné brucho: TOTO funguje v každom veku!

Zdroj: Instagram/zoraczoborova

Práve brušné partie patria medzi najproblémovejšie snáď u každej ženy, s pribúdajúcim vekom je to stále horšie, no iba vtedy, ak nič nerobíte. Zora tvrdí, že ploché a vypracované bruško môžete mať bez ohľadu na svoj vek.

Pri pohľade na jej štíhle a vymakané telo je ťažké uveriť jej skutočný vek. Zora Czoborová má už 55 rokov a hoci zjavne podstúpila niekoľko skrášľujúcich vylepšení, jej telo je výsledkom celoživotného cvičenia, zdravej životosprávy a určite aj pozitívneho naladenia.

Zora je vzorom pre mnohé ženy všetkých vekových kategórii, stále trénuje, organizuje rôzne fit pobyty a natočila niekoľko dvd s cvičeniami na doma. Téma chudnutia a pevnej postavy je aktuálna stále a to najmä pred letom, keď sa každá žena snaží zmazať faldíky, ktoré si cez zimu nazbierala. 

Aj Zora na svojom Instagrame priznala, že práve bruško je presne problém, ktorý trápi ženy zo všetkého najviac.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zorka Czoborová (@zoraczoborova)

“Juj, koľko som už ja dostala otázok, aké cviky najlepšie zaberajú na brucho,” napísala Zora a pokračovala.

“No žiadne, okrem jediného: Cica nežer!” zavtipkovala Zora a dodala, že ak nechcete mať tučné bruško a prevísajúce faldíky, jediná cesta je kvalitná strava.

Samozrejme, pravidelné precvičovanie brušného svalstva má veľký vplyv na správne držanie tela, športový výkon ale najmä na to, ako pevne bruško vyzerá, keď sa tých faldíkov vďaka zdravej strave zbavíte,” vysvetlila Czoborová a dodala, že rovnako dôležitá je starostlivosť o pokožku celého tela, keďže vekom sa jej elasticita a pružnosť stráca.  

A čo radí Zora Czoborová na nenávidenú celulitídu? Toto prezradila v minulosti pre Topstar! 

Súvisiace články

Najčítanejšie