Takýto predvianočný rituál by ste u Verešovej nečakali: Za TOTO jej tlieskajú úplne všetci

Takýto predvianočný rituál by ste u Verešovej nečakali: Za TOTO jej tlieskajú úplne všetci Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial
Jedna z našich najznámejších missiek je stále veľmi žiadanou modelkou, no jej život sa netočí iba okolo pózovania a fotenia. Okrem mnohých iných aktivít pravidelne podporuje aj charitatívne projekty a toto je jeden z nich.

Možno ste netušili, no Andrea Verešová pravidelne spolupracuje s plzenským detským domovom Domino prostredníctvom svojho Nadačného fondu. Pre deti z tohto domova organizuje rôzne športové a kultúrne podujatia a v predvianočnom období robí spolu s deťmi krásnu aktivitu.

Tradičnou akciou, ktorú Andrea Verešová každý rok realizuje spolu s deťmi a zamestnancami, je spoločné vyrábanie adventných vencov. Tie sú potom určené na predaj a zo zisku sa kupujú vianočné darčeky pre ne.

“Aj tento rok sme dodržali tradíciu a vyrábali sme s deťmi z detského domova Domino adventné vence, ktoré ich nielen učia tvorivosti a tradíciám, ale určite každého potešia. Najkrajšie vence sa budú predávať a výťažok poputuje deťom na splnenie vianočného želania. No nie je to nádhera?” napísala Andrea na Instagram, čím si získala priazeň aj tých, ktorí ju večne kritizujú za príliš odhalené fotky.

Musíme uznať, že takto jej to svedčí rozhodne viac a tiež jej dávame palec hore!

TV Program

17:25 Noviny
17:50 Bez servítky
19:00 Krimi
17:25 9-1-1 III.
18:25 9-1-1 III.
19:25 Profesionáli VIII.
17:45 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IX.
17:45 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
18:15 Petronela Jabĺčková
18:25 Bolek a Lolek
15:55 E.A. Poe: Podivný experiment
18:05 Černobyl
20:15 Fakjů pane učiteli 3