Od puberty túžila po veľkých prsiach, dočkala sa: TAKTO vyzerá jej hrudník po štyroch zákrokoch

Od puberty túžila po veľkých prsiach, dočkala sa: TAKTO vyzerá jej hrudník po štyroch zákrokoch Zdroj: Profimedia
Veľmi sa chcela podobať na bývalú britskú modelku Katie Price a neváhala si kvôli tomu niekoľkokrát ľahnúť pod nôž. Z nenápadného dievčaťa sa tak stala, žena, ktorú by ste na ulici rozhodne neprehliadli!

Rakúšanka Elisa Albrich (27), ktorá na sociálnych sieťach vystupuje ako Elisa Selina, vždy obdivovala poprsie modelky Katie Price. Keďže sama mala takmer plochý hrudník, hneď ako dosiahla plnoletosť, rozhodla sa podstúpiť plastickú operáciu.

Elisa, ktorá aktuálne žije v Nemecku musela ku konečnej spokojnosti absolvovať až štyri korekcie prsníkov a tak má dnes z malých jednotiek neprehliadnuteľné osmičky.

Kvôli plochému hrudníku sa jej na škole dokonca posmievali, no nebol to jediný dôvod, prečo sa rozhodla pre silikóny. Od tínedžerských čias túžila po obrovských prsiach a páčili sa jej najmä tie, ktoré má známa britská modelka. Aj ona sa k nim dopracovala pomocou plastických operácií, preto ani Elisa neváhala a išla do toho, píše denník Mirror. 

Elisa Selina Zdroj: Profimedia

​Prsnatá Elisa má vďaka svojmu vzhľadu tisíce obdivovateľov na sociálnych sieťach, no priznáva, že jej píšu aj nepríjemní hejteri, ktorí jej vypisujú urážlivé komentáre.

“Nerozumiem, prečo takí ľudia sledujú môj profil a pozerajú sa na moje fotografie, keď im vlastne prekážam. Ja nesledujem nikoho, kto mi nie je sympatický. Ale aj také sú sociálne siete. Ľudia si viac dovoľujú, ale v reálnom živote by na to nemali odvahu, " myslí si Elisa a radí ostatným, aby nesúdili ľudí, ktorých vôbec nepoznajú a aby sa viac snažili o spokojnosť so svojím vlastným životom.

Zdroj: Profimedia

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Elisa Selina (@elisa_albrich)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Elisa Selina (@elisa_albrich)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Elisa Selina (@elisa_albrich)

Zdroj: mirror.co.uk, Instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo