Plačkovej otvorené priznanie o drogách: Tak TOTO by čakal málokto!

Plačkovej otvorené priznanie o drogách: Tak TOTO by čakal málokto! Zdroj: IG/queen.plackova
Na dnešné ráno úspešná podnikateľka Zuzana Plačková asi nezabudne! Zobudila ju totiž polícia. Dôvod? Podozrenie z drogovej trestnej činnosti!

Plačková spolu s manželom Reném sa topia v luxuse, ktorý radi aj ukazujú. Bývalá hviezda reality šou sa pýši práve tým, že si na všetko zarobila vlastnou usilovnosťou a prácou. Vyzerá to tak, že to nebude úplná pravda…

Podľa jojkárskeho webu plus.noviny.sk ju s manželom dnes ráno zadržala NAKA. Tá zasahuje na viacerých miestach po Slovensku. Medzi zadržanými je aj spomínaná Plačková s manželom, ktorí mali údajne byť súčasťou zločineckej skupiny obchodujúcej s drogami! Aká je pravda, sa zrejme čoskoro ukáže. Nie je to prvýkrát, čo Plačkovú spájajú s drogami… Slovenská milionárka je známa podrezaným jazykom aj tým, že si z kritiky ťažkú hlavu nerobí. Nie je to tak dávno, čo ju jedna z jej sledovateliek na Instagrame obvinila, že za jej bohatstvom a úspechom sú práve drogy, inak by si na ten luxus, v ktorom žije, nevedela zarobiť. 

Zdroj: instagram/queen.plackova

​Sama Plačková sa v minulosti nie raz vyjadrila k drogám a je známa tým, že má k nim negatívny postoj. “Ľudia, čo ma poznajú, tak vedia, že nikdy som nefúkala žiadne drogy. A za to som na seba najviac pyšná! Kto by to bol na mňa povedal, že?” Nechala sa počuť v minulosti bruneta. Čo si o celej kauze myslíte vy?

Zdroj: instagram/queen.plackova

Zdroj: Instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo