Mladík vyzerá na dvadsať, no jeho skutočný vek vás šokuje: Nikdy neuhádnete, koľko má rokov!

Mladík vyzerá na dvadsať, no jeho skutočný vek vás šokuje: Nikdy neuhádnete, koľko má rokov! Zdroj: Instagram/edsonsecrets
S pribúdajúcim vekom by asi každý z nás chcel vyzerať mladšie a mladšie. A niekomu sa to aj úspešne darí! Vyzerá to tak, že tento muž objavil elixír večnej mladosti.

Edson už na prvý pohľad vyzerá, že sa o seba extrémne stará. Má dokonalú postavu, mladíckou tvár, charizmatický úsmev a pôsobí  sviežo. Možno si poviete, že v mladosti to nie je problém. On však medzi dvadsiatnikov už dávno nepatrí!

Ako sa starať o svoju pleť pod rúškom? Poradí vám Sandra Novotná!

Teraz sa podržte, no tento atraktívny muž má už 54 rokov! Ak by ste si mysleli, že za jeho mladíckym imidžom sú početné plastické operácie, omyl! Ani jednu totiž neabsolvoval a sviežemi vzhľadu vďačí jedine zdravému životnému štýlu, pravidelnému cvičeniu, dostatočnému spánku, starostlivosti o pleť a pozitrívnemu mysleniu.

O svoje telo sa pravidelne stará aj top modelka Michaela Kocianová. Ako? Niekedy nemusí minúť ani cent!

V jeho jedálničku by ste vyprážané jedlá ani polotovary nenašli. Rovnako ani žiadne sladké malinovky, alkohol a kávu. Nikdy nefajčil a nepil ani alkohol. Všetko, čo pre svoje telo robí, opísal aj v knihe, v ktorej radí iným, ako vyzerať čo najdlhšie mlado a sviežo. 

Zdroj: Instagram

TV Program

14:20 Dobrý ročník
16:50 Kočka na snowboarde
19:00 Krimi
15:55 Nemocnica
17:05 Mladé víno
19:10 Kinosála
13:55 Najdlhšia jazda
16:45 Malý kúsok raja II.
17:15 Malý kúsok raja II.
16:20 Chrumka a Čipsík I.
16:35 Macko Uško
16:45 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
16:25 Psí veličenstvo
18:05 12 darů do života
20:15 Stockholmský syndrom