Jasno
23°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Má Irina Shayk dokonalé telo aj bez filtrov? Paparazzi fotky v bikinách ukázali realitu
Zdielať na

Má Irina Shayk dokonalé telo aj bez filtrov? Paparazzi fotky v bikinách ukázali realitu

Zdroj: Profimedia

Patrí medzi najslávnejšie modelky sveta a jej postava je považovaná za absolútne dokonalú. Je to ale tak aj v skutočnosti?

Populárnej modelke neubralo na kráse ani tehotenstvo a veľmi rýchlo po pôrode dcérky Lei (4), ktorú má s Bradleym Cooperom, pokračovala v práci modelky. Ako ale vyzerá 35-ročná ruská kráska na neupravených momentkách?

Na Instagrame a v reklamných kampaniach by ste chybu na jej postave určite nenašli. Štíhla pevná postava, sexi poprsie a jej typické pozadie, ktoré by chcela snáď každá žena.

Najnovšie paparazzi fotografie však ukázali, že aj dokonalá Irina Shayk vyzerá predsa len trošku „obyčajnejšie“ ako na profi fotkách, ktoré sú samozrejme upravované. Kráska trávila dovolenku na Ibize v spoločnosti priateľov, medzi ktorými bol tiež taliansky módny návrhár Riccardo Tisci, píše magazín foxnews.com.   

Profimedia

Ruská kráska v hnedých bikinách na prvý pohľad vôbec nevyzerá ako svetová modelka, a aj podľa týchto záberov je vidieť, ako sa to s retušou a úpravou fotografií preháňa. Hoci vyzerá fantasticky a veľmi žensky, zjavne to predstavu o superdokonalosti nespĺňa.

Ktovie, možno sa raz dočkáme aj toho, že sa v časopisoch budeme pozerať na takéto reálne fotografie…

Profimedia

Profimedia

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa irinashayk (@irinashayk)

Súvisiace články

Najčítanejšie