Krátko po pôrode je štíhla ako prútik: Speváčka Kristína nedá dopustiť na tento nápoj

Krátko po pôrode je štíhla ako prútik: Speváčka Kristína nedá dopustiť na tento nápoj Zdroj: Instagram/kristinapelakova
Obľúbená slovenská speváčka síce celé tehotenstvo utajila, no po narodení synčeka sa pravidelne prihovára svojím fanúšikom cez sociálne siete. Tí sa nestačia čudovať, ako fantasticky vyzerá krátko po pôrode. Čo jej pomáha?

Speváčka Kristína je vydatá za dlhoročného partnera Mariána Kavuliča už päť rokov a len nedávno sa z nich stala kompletná rodinka.

Ako si Kristína užíva synčeka Radoslava?

Kristína sa k svojmu súkromiu nikdy veľmi nevyjadrovala a ani na jej Instagrame sa fotkou s bruškom nepochválila. Ozvala sa až vtedy, keď bol ich synček Radoslav na svete.

Odkedy sa stala mamičkou, dáva o sebe vedieť pravidelne krásnymi fotografiami väčšinou z prírody a prechádzok. Podľa týchto záberov jej jasné, že si toto prekrásne obdobie užíva plnými dúškami.

Kristína vyzerá výborne a žiari na každej fotke, hoci sa takmer vôbec nelíči. Prirodzený vzhľad jej veľmi pristane a vyzerá tak veľmi mlado. Najnovšie sa pochválila nápojom, ktorý si pripravuje takmer každé ráno.

“Má na mňa blahodárne účinky a zakaždým ulahodí môjmu žalúdku,” popísala zelený nápoj z jačmeňa, na ktorého silu nedajú dopustiť aj mnohé svetové celebrity. Čo poviete, vyskúšate ho tiež?

Nápoj zo zeleného jačmeňa

Zelený jačmeň obsahuje množstvo zdraviu prospešných látok, vitamíny skupiny B, E, železo, vápnik, horčík, mangán, bioflavonoidy, polysacharidy a polypeptidy. Tento zelený nápoj dokáže telo očistiť od škodlivých látok, čím sa prečistí a omladne aj pokožka. Ďalej môžete očakávať posilnenie imunity, zníženie hladiny cholesterolu, zníženie krvného tlaku, zlepšenie trávenia a mnoho ďalších pozitívnych účinkov. Jeho nevýhodou je nie príliš príjemná chuť, na ktorú si treba zvyknúť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zelená mamka (@zelenamamka)

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo