Krásna Natália si nechala amputovať jednu nohu: Keď ju uvidíte, pochopíte prečo!

Krásna Natália si nechala amputovať jednu nohu: Keď ju uvidíte, pochopíte prečo! Zdroj: Instargram/natalielehmanova
Viete si predstaviť, že by ste si dali dobrovoľne amputovať nohu? Češka Natália tak urobila a dnes je oveľa šťastnejšia ako kedykoľvek predtým!

Natália sa totiž narodila s ortopedickej vadou. Jedno chodidlo mala menšie ako to druhé, navyše aj jedna noha bola kratšia ako druhá. Hoci podstúpila mnoho operácií a jej rodičia sa odmalička snažili stav zlepšiť, nepodarilo sa im to…

V dospelosti to vyzeralo tak, že jedno jej chodidlo narástlo do veľkosti 36 a druhé 41. “Po 12. operácií to noha už nevydržala, 24/7 bolesti sa znásobili a už som nebola schopná chôdze bez paličky alebo ortéz. Keď v 25. rokoch naraz neprejdete miestnosť, kadečo prehodnotíte. Bohužiaľ, vyčerpali sme ako operatívne, tak aj rehabilitačné možnosti a toto bol trvalý stav, ktorý ovplyvňoval celé moje telo,” priznala pred časom na facebooku. Mladá fotografka po mnohých konzultáciách s rôznymi odborníkmi dospela k názoru, že najlepšie bude, ak jej nohu amputujú. Pre niekoho to znie nepochopiteľne, no Natálii sa konečne uľavilo a tešila sa život bez bolesti. 

Po samotnej operácií nasledovali nekonečné rehabilitácie, ktoré sa však vyplatili! Natália dnes jazdí na bicykli, korčuliach, cvičí jogu, behá a je vysmiata od ucha k uchu. Prvýkrát robí bežné veci bez bolesti a užíva si svoj život. 

Zdroj: facebook

TV Program

06:15 Ranné noviny
08:30 Prestreté
09:30 Súdna sieň
07:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:30 Česko Slovensko má talent
10:15 Simpsonovci XIV.
07:45 Hoď svišťom
08:40 Slnečná
10:30 Bez servítky
08:25 Petronela Jabĺčková
08:40 Barbapapa I.
08:45 Rapotáčik 3
07:25 Králové hor
09:15 Můj kámoš špión
11:05 Cirkus