Prišla o všetky zuby, no nevzdáva TO: Každé ráno vychádza z kúpeľne ako vymenená

Prišla o všetky zuby, no nevzdáva TO: Každé ráno vychádza z kúpeľne ako vymenená Zdroj: TikTok/princxssglitterhead
Video štvornásobnej mamy, v ktorom ukazuje svoju každodennú premenu, začalo okamžite kolovať po sociálnych sieťach. WAU, je toto vôbec možné?

Je bežné, že ženám sa počas tehotenstva a po pôrode viac kazia zuby, no 36-ročná Alicia zažila niečo oveľa horšie. Postupne totiž o všetky prišla!

Aký typ líčenia je momentálne trendy?

Aj keď je tento stav zriedkavý, môže sa to stať vtedy, ak dôjde ku kombinácii nesprávnej stravy počas tehotenstva a už existujúcich zubných problémov. Ak budúce mamičky už majú slabé alebo kaziace sa zuby, či problémy s ďasnami, tehotenstvo môže tieto problémy ešte zhoršiť. Dôležité je aj to, aby pri žalúdočných nevoľnostiach nezabúdali na dodržiavanie dôkladnej zubnej hygieny.

Alicia si myslí, že je geneticky predisponovaná k extrémnej strate vápnika, pretože jej zuby boli aj predtým krehké a duté. Napriek tomu, že strata zubov jej zobrala sebavedomie, každý deň sa snaží byť aj popri starostlivosti o deti krásna a očarujúca.

Keď zdieľala na TikToku svoju rannú premenu vrátane starostlivo aplikovaného make-upu, parochne a zubných protéz, ľudia takmer padli na zadok. Ťažko uveriť, že na oboch záberoch je tá istá osoba, však?

Zdroj: TikTok/princxssglitterhead

Pozrite si jej premenu vo videu, ktoré trhá rekordy sledovanosti!

@princxssglitterhead

?THANK YOU FOR ONE MILLION?##onemillionfollowers ##bucketlist ##toothlessprincess ##toothlesstiktokcatfish ##withorwithout ##noteeth ##witnessme##transform

♬ Celebrate the Good Times - Mason

Zdroj: mirro.co.uk, TikTok

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:15 Policajti v akcii
11:15 Mama, ožeň ma!
08:30 Česko Slovensko má talent
10:15 Simpsonovci XIV.
10:45 Simpsonovci XIV.
08:40 Slnečná
10:30 Bez servítky
11:55 Nákupné maniačky
09:20 Kid Lucky
09:40 Rozprávanie o víle Amálke
09:45 Sníček a Dúhalka
09:15 Můj kámoš špión
11:05 Cirkus
12:55 Jeden a půl rytíře