Aj po 50-tke má telo bohyne! Prekvapí vás, ako sa Pamela Anderson udržiava FIT

Aj po 50-tke má telo bohyne! Prekvapí vás, ako sa Pamela Anderson udržiava FIT Zdroj: Profimedia
Vedeli ste, že táto sexi herečka bude mať o chvíľu už 54 rokov? Je obdivuhodné, že jej štíhla a pevná postava sa od čias, kedy zažiarila v kultovom seriáli Baywatch, takmer nezmenila.

Slávna blondínka sa nedávno piatykrát vydala a určite je aj manžel jeden z dôvodov, prečo túži vyzerať stále príťažlivo. My musíme uznať, že sa jej to darí fantasticky! Ste zvedaví, čo je za tým?

Sexi Pamela Anderson si menšiu úlohu zahrala aj vo filme Nicky Larson: Agent amatér. Nenechajte si ho ujsť už túto nedeľu o 20:35 na JOJke! 

FIT tajomstvá Pamely Anderson

Pomalá joga

Ak ste si mysleli, že Pamela sa pod dozorom fitnes trénera pravidelne potí v posilňovni, tak ste sa mýlili. Za svoju pevnú a štíhlu postavu už roky vďačí pravidelnému cvičeniu jogy. Tá ma oproti behaniu či aeróbnemu cvičeniu hneď niekoľko výhod. Človek sa až tak nezapotí, nenatiahne si žiadny sval, a hlavne – miesto teplákov ju môžete cvičiť aj v sexi bielizni, dokonca aj vo vysokých podpätkoch ako práve Pamela.

„Milujem dni, ktoré sú elegantné, hravé a zábavné. Začnem ranným čajom, skĺznem do snovej meditácie a svojej vlastnej verzie zmyselnej jogy – všetko naraz,“ napísala Pamela k sérii záberov jej ranných rituálov, na ktoré nedá dopustiť.

Škoda, že tieto fotky patrili medzi niekoľko posledných, keďže sa Pamela rozhodla so sociálnymi sieťami skoncovať.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Pamela Anderson ? (@pamelaanderson)

Vegánstvo

Vedeli ste, že Pamela Anderson je už viac ako 30 rokov prísnou vegánkou? To je ďalší z dôvodov, prečo je aj po 50-tke stále fit a plná energie. Odkedy sa úplne vzdala mäsa a mliečnych výrobkov, jej život je vraj oveľa lepší. Vyriešili sa jej problémy s trávením, zmizli problémy s pokožkou a rovnako sa zlepšila aj kvalita jej vlasov.

Okrem toho, že Anderson verejne hovorí o výhodách vegánskej stravy, je tiež aktivistkou a bojuje za práva zvierat, roky spolupracuje napríklad s organizáciou PETA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Pamela Anderson ? (@pamelaanderson)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Pamela Anderson ? (@pamelaanderson)

TV Program

23:10 Odobrať z priateľov 2
01:15 Pravdivé lži
03:55 Na chalupe
22:15 Pravdivé lži
01:25 Zelená miestnosť
03:00 Austrália
22:55 Vraždy, ktoré šokovali XXIII.
23:55 Doktori III.
00:55 Doktori III.
23:50 Máša a medveď II.
00:00 MalinyJAMológia
00:15 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
22:15 Bez věcí nad věcí
00:05 Čistá práce
01:50 Smrtící parazit