Párik si našiel dom snov, no vo vnútri ich prekvapila jedna zvláštnosť: Videli ste už niečo také?

Párik si našiel dom snov, no vo vnútri ich prekvapila jedna zvláštnosť: Videli ste už niečo také? Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Ak si kupujete starší byt či dom, určite sa vždy nájde niečo, čo vám nevyhovuje a rozhodnete sa to prerobiť podľa svojich predstáv. V tomto prípade to však také jednoduché nebude!

Video Tonyho Shadmana, ktorý na TikToku vystupuje ako @themistershade, má už viac ako 11-miliónov videní. Ste zvedaví, čo ľudí tak zaujalo? Sú to práve netradičné schody v staršom dome, ktorý plánuje kúpiť so svojou manželkou.

Ak túžite po vlastnom bývaní a ste súťaživé typy, určite sa prihláste!

Videli ste už takéto schody?

Párik sa do domu v americkej Columbii zamiloval na prvý pohľad. Trojizbový útulný domček v blízkosti prírody bol presne to, čo hľadali, navyše sa v ňom nachádzalo aj zrekonštruované a priestranné podkrovie. Čo ich však zarazilo, bolo schodisko zvláštneho tvaru, aké nikdy predtým nevideli.

Namiesto klasických schodov je toto schodisko zložené akoby z kociek a každou nohou musíte stúpiť do inej výšky schodu. Hoci to pôsobí poriadne bizarne, ide o unikátny dizajn, ktorý sa najmä v minulosti často využíval v stiesnených priestoroch kvôli úspore miesta. Ide vlastne o “stlačenú” verziu štandardného schodiska, píše magazín ladbible.com. Takémuto schodisku sa dokonca hovorí "čarodejnícke schody," pretože vraj pomáhali vyháňať čarodejnice.

@themistershade

##househunting and we said ##hellno to these ##stairs ##house ##fyp ##comedy

♬ Oh No - Kreepa

 

Ľudia na sociálnej sieti začali pod príspevkom vtipkovať a priznali sa, že by ich tieto schody od kúpy určite odradili. „Neviem si predstaviť, že by som prišiel domov opitý a mal by som vyliezť po týchto schodoch hore,“ napísal jeden z komentujúcich.

Shadman sa na čudné schodisko pýtal aj susedov a tí mu prezradili, že táto oblasť je typická domami s podobnými zvláštnosťami, čo ho hneď zaujalo a pravdepodobne si ho predsa len kúpia. 

Čo poviete na toto zvláštne schodisko vy? Videli ste už niečo podobné?

Zdroj: ladbible.com, TikTok

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
06:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Extrémni žgrloši I.
05:45 Policajti v akcii
06:30 Nákupné maniačky
05:05 Tashiho svet
05:20 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:35 Ruby z dúhy II.
05:30 William a Kate: Královské zásnuby
06:50 Příliš pozdě na loučení
08:30 Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema