S týmto nápojom chudnú Plačková aj Niky Rich: Sexi vizážistka je ľahšia už o 14 kíl

S týmto nápojom chudnú Plačková aj Niky Rich: Sexi vizážistka je ľahšia už o 14 kíl Zdroj: Instagram/niky_rich
Vychytenej slovenskej vizážistke Niky Rich sa podarilo to, po čom túži mnoho žien. Za krátky čas zhodila viac ako 14 kilogramov a svoju váhu sa jej podarilo aj udržať. Ako?

Ak dúfate, že existuje zázračný nápoj, vďaka ktorému sa vám podarí zhodiť nadbytočné kilá, môžete sa tešiť. Zadarmo to však nebude! 

Vedeli ste, že sa schudnúť dá aj pomocou akupunktúry?

​Plačkovej kamarátka Niky Rich, ktorú ste mohli vidieť aj v jojkárskej šou Instaqueen, na sebe vyskúšala ananásový nápoj, ktorý je aktuálne hitom medzi ženami. Vďaka svojmu zloženiu vraj "potláča chuť do jedla aj chuť na sladké, zrýchľuje metabolizmus a premenia tuk na energiu". Tak ho aspoň na svojom Instagrame blondína prezentuje. Sama je dôkazom, že funguje, keďže sa jej podarilo viditeľne schudnúť. "Podľa mňa na to, že som mala v živote aj skoro 80 kg, to vôbec nie je zlé..." pochválila sa kráska. A teda fotky pred a po hovoria za všetko. Ak ste si mysleli, že spomínaný napoj vypijete a nič iné  zo svojej životosprávy nemusíte meniť, omyl!

Zdroj: Instagram/niky_rich

Zdroj: Instagram/niky_rich

Nemali by ste zabúdať piť dostatočné množstvo vody, obmedziť príjem tučných a kalorických jedál a chudnutie vám pôjde rýchlejšie, keď sa budete aj trochu hýbať. 

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
06:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Extrémni žgrloši I.
05:45 Policajti v akcii
06:30 Nákupné maniačky
05:05 Tashiho svet
05:20 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:35 Ruby z dúhy II.
05:30 William a Kate: Královské zásnuby
06:50 Příliš pozdě na loučení
08:30 Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema