Jej chudnúca premena motivovala tisíce žien: Takto zhodila 30 kíl bez diét a trápenia

Jej chudnúca premena motivovala tisíce žien: Takto zhodila 30 kíl bez diét a trápenia Zdroj: Instagram/alexandrawille
Chudnúci príbeh dvojnásobnej mamičky sa stal doslova hitom sociálnych sietí. Za krátky čas sa dopracovala k postave snov a konečne sa cíti skutočne šťastná. Inšpirujte sa jej radami aj vy!

Ali Kay (31) z Floridy sa priznala, že popri starostlivosti o svojich dvoch synov (7 a 2 roky) zanedbávala samú seba a namiesto zdravej a výživnej stravy si vždy len na rýchlo zjedla nejaký polotovar alebo fast food a energiu si doplňovala aj sladkými jedlami.

Na raňajky si zvyčajne dala nejakú bagetu so syrom a veľkú kávu s dávkou krémového mlieka a cukru. Na obed zase nejaký kurací sendvič, na večeru často jedlo z donášky, cestoviny, alebo pizza. Ali často nevarila a sama sa niekedy narýchlo zasýtila dojedaním po deťoch, čím samozrejme nemala žiadny prehľad o tom, koľko toho skutočne zje.

„Po pôrode som si absolútne nedávala pozor na stravu, ani na množstvo, ani na zloženie a tak som stále viac a viac priberala,“ priznala mladá mamička a dodala, že sa cítila zle po všetkých stránkach. „Jedného dňa som si sama priznala, že sa necítim zdravo ani dobre, strácala sa som energiu a najmä, stále som odkladala svoje vlastné šťastie,“ opisuje svoje pocity Ali, ktorá vedela, že bez razantnej zmeny sa lepšie cítiť nebude.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ali Kay (@alexandrawille)

Chudnutie začína v hlave

Ali vedela, že ak zmení svoju životosprávu, pomôže nielen sebe, ale aj deťom a celej rodine a to bola pre ňu tá najlepšia motivácia. Začala sa stravovať zdravo, do jedálnička pridala výživné a pestré jedlá bohaté na bielkoviny a vitamíny.

Pred cvičením zje väčšinou proteínovú tyčinku, po cvičení si väčšinou dopraje nejaký vitamínový koktail s chia semiačkami, obeduje napríklad pestrý šalát s kuracím mäsom, na večer si dá zvyčajne chudé mäso alebo rybu s množstvom zeleniny. Medzi jedlami si pochutnáva na ovocí, orieškoch či zelenine s humusom. Ak má veľkú chuť, pokojne si dá aj maškrtu či hamburger, pretože vie, že to zase vyváži zdravšími jedlami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ali Kay (@alexandrawille)

Zmenila si nielen postavu, ale celý život

Ali sa podarilo po 1,5 roku schudnúť 36 kíl a hovorí, že sa nikdy necítila lepšie, ako teraz.

„Moja cesta chudnutia mala ohromný pozitívny vplyv nielen na moje fyzické zdravie, ale aj na to duševné. Cítim sa silnejšia, krajšia a odolnejšia voči každodenným stresovým faktorom, som menej náladová a cítim, že sa oveľa viac usmievam,“ hovorí Ali a dodáva, že zmena životného štýlu bola tá najlepšia vec, ktorú pre seba urobila a tiež pre svojich blízkych.

Premena mladej mamičky sa stala okamžite virálnou najmä preto, že dokáže aj ostatné ženy motivovať a povzbudiť.

A aká je jej najlepšia rada pri chudnutí? „Tajomstvo môjho chudnutia je zmeniť váš pohľad na chudnutie. Nemyslite iba na to, koľko potrebujete zhodiť, myslite skôr na to, že začnete žiť zdravšie pre svoje duševné a fyzické zdravie. Je to o malých a postupných zmenách, o rovnováhe, ktorú si treba udržať, nie o diétach,“ dodáva Ali, ktorá momentálne pôsobí ako online trénerka a nahráva aj podcasty zamerané na zdravý životný štýl a pozitívne myslenie.

Čo poviete na jej rady vy? Vyskúšate to tiež?

@alexandrawille

what I ate today ##weightlossprogress ##whatieatinaday ##TrulyGlowingSelfieLove ##weightlosstransformation ##healthyfood

♬ Up Down (Do This All Day) (feat. B.o.B) - T-Pain
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ali Kay (@alexandrawille)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ali Kay (@alexandrawille)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ali Kay (@alexandrawille)

Zdroj: au.lifestyle.yahoo.com, TikTok, Instagram

TV Program

12:50 Nové bývanie
13:50 Na chalupe
14:50 Prestreté
12:50 Profesionáli VIII.
13:40 Simpsonovci XXVI.
14:10 Simpsonovci XXVI.
13:05 Kosti X.
14:05 9-1-1: Texas
15:00 Hawaii 5.0 IX.
13:00 Ruby z dúhy II.
13:30 Viking Vicky
13:40 Viking Vicky
11:30 Síla naděje
13:20 Můj šálek kávy
15:05 Za zavřenými dveřmi