Sara chce vyzerať ako Angelina Jolie vo Vládkyni zla: Aha, čo so sebou porobila!

Sara chce vyzerať ako Angelina Jolie vo Vládkyni zla: Aha, čo so sebou porobila! Zdroj: Profimedia
Snáď každý človek má nejakú osobnosť či vzor, ktorý obdivuje, a možno sa mu chce dokonca podobať. Táto žena robí všetko preto, aby sa čo najviac priblížila vzhľadu upíra.

Kým niekto sa nechá inšpirovať prístupom k životu, či štýlovým šatníkom svojho idola, iní sú schopní zájsť oveľa ďalej. Čo poviete na sen tejto ženy?

Kulturistka a upírka v jednom

Sara Holda (34) z Nashvillu v Tennesee sa roky venuje kulturistike, zúčastnila sa už rôznych súťaží a pózovala pre magazíny venované ženskej kulturistike. Okrem toho je doslova posadnutá upírmi.

„Odjakživa ma fascinovali upíri. Skutočnosť, že majú večný život, super silu, výnimočný  vzhľad a večnú mladosť, to všetko je na nich úžasné,“ povedala Sara pre denník Metro a dodala, že si necháva pravidelne pichať botox, aby si rovnako udržala mladý výzor čo najdlhšie.

Sara sa najnovšie pochválila novými upírskymi zubami, ktoré si nechala vybrúsiť u zubára za 300 libier. Jej snom je priblížiť sa vzhľadu Angeliny Jolie vo filme Vládkyňa zla a má v pláne podstúpiť ešte niekoľko zákrokov.

Svalnatá kráska si pochvaľuje, že v reštaurácii, kde pracuje, reagujú ľudia na jej upírie zuby veľmi dobre a často sa o jej koníček zaujímajú. „Štve ma iba to, že momentálne musím pracovať v rúšku a nemôžem svoj upravený chrup poriadne ukazovať,“ hovorí Sara a dodáva, že zamestnávateľ má prísne kritériá na svojich zamestnancov a netoleruje piercingy a extrémne tetovanie, upírie zuby však na zozname nie sú.

Sara v blízkej dobe plánuje podstúpiť niekoľko chirurgických zákrokov, aby sa čo najviac priblížila vzhľadu, po akom túži. Chce si nechať zväčšiť prsia a zvýrazniť lícne kosti. Nuž, necháme sa prekvapiť, ako jej premena dopadne...

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @bodybyanxiety

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @bodybyanxiety

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @bodybyanxiety

Zdroj: metro.co.uk, Instagram

TV Program

12:30 Top Star
12:50 Nové bývanie
13:50 Na chalupe
11:30 Veľké upratovanie X.
12:50 Profesionáli VIII.
13:40 Simpsonovci XXVI.
11:50 Vražedné čísla VI.
13:05 Kosti X.
14:05 9-1-1: Texas
12:40 Bob a Bobek králiky z klobúka
12:50 Knihy od Stonožky
13:00 Ruby z dúhy II.
11:30 Síla naděje
13:20 Můj šálek kávy
15:05 Za zavřenými dveřmi