Cibulková vracia úder hejterom: Kritizujú anonymne na internete, keby ma stretli na ulici, skryjú sa za roh!

Cibulková vracia úder hejterom: Kritizujú anonymne na internete, keby ma stretli na ulici, skryjú sa za roh! Zdroj: Instagram/domicibulkova
Dominika Cibulková vie, ako na seba upútať pozornosť. Bývalá tenistka si v týchto dňoch vychutnáva luxusnú dovolenku na Maldivách a Slováci sú pobúrení. Prečo?

Nie je prvá a ani posledná celebrita, ktorá dala Slovenku zbohom a odišla si užiť trochu slniečka. Dominika Cibulková si s rodinou užíva v luxusnom rezorte na Maldivách, skadiaľ svojom fanúšikom poslala aj pár fotiek.

Vysmiatej tenistke však Slováci nič nedarovali a poriadne sa do nej pustili! Hnevá ich, nielen to, že sa dala prednostne očkovať a svoj "omyl" ospravedlnila tým, že bola na pár hodín v nemocnici pomáhať. Hnevá ich najmä, že sa aj vďaka očkovaniu môže bez obáv pohybovať po svete. Mnohí sú názoru, že po prešľape s očkovaním a v čase, kedy na Slovensku denne zomiera stovka ľudí, si mohla dovolenku užiť aj bez provokačných fotiek.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Cibulková sa už nie raz vyjadrila, že z kritiky verejnosti si ťažkú hlavu nerobí. Napokon to sama pred pár dňami priznala aj pre český postál idnes.cz v rozhovore. Na otázku, či jej niekedy niekto povedal do očí niečo uštipačné, povedala toto: "Nie, to si ešte nikto nedovolil. Kritizujú anonymne z internetu tí, ktorí kebyže ma vidia na ulici, tak by sa radšej skryli za roh, než aby museli okolo mňa prejsť. Bulvárne články radšej nečítam, ani komentáre v diskusiách a na facebooku, kde sa objavuje veľa hlúpych výmyslov..." Zrejme aj preto vypla možnosť komentovať svoje fotky z Maldív na Instagrame. 

Zdroj: instagram, idnes.cz

TV Program

12:50 Nové bývanie
13:50 Na chalupe
14:50 Prestreté
12:50 Profesionáli VIII.
13:40 Simpsonovci XXVI.
14:10 Simpsonovci XXVI.
11:50 Vražedné čísla VI.
13:05 Kosti X.
14:05 9-1-1: Texas
13:00 Ruby z dúhy II.
13:30 Viking Vicky
13:40 Viking Vicky
11:30 Síla naděje
13:20 Můj šálek kávy
15:05 Za zavřenými dveřmi