Dominika Gottová sa po mesiacoch ukázala na verejnosti: Preboha, čo sa jej to stalo?

Dominika Gottová sa po mesiacoch ukázala na verejnosti: Preboha, čo sa jej to stalo? Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová vie, ako na seba upozorniť. Jedna z dcér Karla Gotta sa po dlhom čase objavila na verejnosti a ľudia neverili, ako vyzerá.

Gottová má za sebou turbulentné mesiace. Jej zážitky a život pravidelne plnia titulky českých novín. Krehká blondína to v živote nikdy nemala ľahké, no zdá sa, že z časti za to môže ja sama.

Dominika údajne priznala závislosť od alkoholu aj tabletiek, pokúsila sa o samovraždu a má aj dlhy. Na životnej pohode jej nepridáva ani nie práve harmonické manželstvo s fínskym hudobníkom Timom, ktoré je zdá sa v troskách. Dominika sa preto z Fínska opäť presťahovala do Česka. Práve tu absolvovala fotenie ako súčasť proma knižky o svojom otcovi, ktorá sa dočká aj pokračovania. Takto oficiálne sa pred objektív fotoaparátu nepostavila od leta 2020. V tom čase štíhla a vysmiata žena pôsobila spokojne a vyrovnane. Dnes je všetko inak!

Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

​Dominika je už na prvý pohľad plnšia a spôsobí smutne a skleslo. Tvár má opuchnutú a miestami až bezduchý výraz. Celkovo pôsobí nezdravým dojmom a vyzerá, že neprežíva najlepšie obdobie vo svojom živote. Ostáva len dúfať, že sa s pomocou rodiny dá dokopy. 

Zdroj: Profimedia.sk

TV Program

21:30 S pravdou von
23:00 Semafor
23:50 Modrý kód
20:30 Ten dvanásty
23:30 Na hrane
01:25 Simpsonovci I.
21:00 Dr. House VIII.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 Kosti II.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:15 Gagarin
22:15 Vlk z Wall Street
01:05 Safe