Jasno
24°
Bratislava
Prokop
4.7.2022
Sexi Veronika Paulovičová pred rokmi zmizla zo seriálov: Takto dnes vyzerá a týmto si zarába
Zdielať na

Sexi Veronika Paulovičová pred rokmi zmizla zo seriálov: Takto dnes vyzerá a týmto si zarába

Zdroj: TV JOJ

Veronika Paulovičová zažiarila v Paneláku a v krimi seriáli Prvé oddelenie, kde práve svojim sexi vzhľadom mnohých divákov očarila. Potom však nečakane zmizla z obrazoviek. Prečo?

Bol to práve populárny Panelák, ktorý ju vystrelil medzi známe tváre. A to aj napriek tomu, že si tu zahrala mrchu Riu, ktorá mnohým divákom ležala v žalúdku. 

​Potom prišla hlavná rola v krimi seriáli Prvé oddelenie, kde zabodovala ako nekompromisná policajtka. Hoci sa Veronika objavila ešte v iných projektoch, nakoniec sa z televíznej obrazovky akosi vytratila. "Zamerala som sa viac na moderovanie rôznych spoločenských akcii a plesov. Táto poloha mi viac vyhovuje. Okrem moderovania som na akciách aj spievala, robila si vlastný scenár a niekedy aj pomáhala s tvorbou programu a oslovovala iných účinkujúcich," priznala nám kráska, ktorá však na herectvo úplne nezanevrela!

TV JOJ

​Už čoskoro ju uvidíte v populárnom seriáli televízie JOJ Nový život. "Objavím sa v malej roli sestričky v Novom živote. Ak by však prišla nejaká ponuka na väčšiu postavu, určite nepoviem nie," dodala s úsmevom. Dovtedy má však plán, ktorý sa bude snažiť zrealizovať. "V hlave už dlhší čas nosím námet na reláciu, dúfam, že sa mi ju podarí dať aj na papier," dodala kráska na záver. 

TV JOJ

Dnes vyzerá takto

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Margarétkovo (@margaretkovo)

Súvisiace články

Najčítanejšie